Отруйне паливо з російської ракети могло потрапити в атмосферу

Отруйне паливо з російської ракети могло потрапити в атмосферу

Отруйний гептил з аварійної ступеня ракети-носія «Протон-М» і блоку «Бриз-М», які виводили на орбіту мексиканський супутник зв’язку Mexsat-1, міг потрапити в атмосферу в районі передбачуваного падіння в Забайкальському краї.

Про це повідомив РІА Новини джерело в космічній галузі.

«Отруйна паливо гептил, що застосовується в роботі в рухових установках всіх трьох ступенів ракети-носія «Протон-М», а також  блоку» Бриз-М», могло потрапити в атмосферу Землі, а також вибухнути в районі передбачуваного місця падіння третього ступеня ракети-носії разом з мексиканським супутником MexSat-1 орієнтовно в Забайкальському краї», — сказав співрозмовник агентства.

При виведенні на орбіту мексиканського супутника в суботу сталася нештатна ситуація в ході роботи двигуна третього ступеня «Протона-М». Як раніше повідомило джерело в космічній галузі, MexSat-1, швидше за все, втрачений.

Це вже друга нештатна ситуація за кілька годин. Двигуни пристикованого до МКС космічної вантажівки «Прогрес М-26М» в ніч на суботу не запуститься в розрахунковий час, і запланована корекція орбіти станції не відбулася.загрузка...

Читайте також

Коментарі