КАГС заборонив скандальне будівництво на Микільській Слобідці

КАГС заборонив скандальне будівництво на Микільській Слобідці

Київський апеляційний господарський суд заборонив скандальне будівництво на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва.

Як повідомляє Українска правда, відповідне рішення судом було ухвалене 29 квітня.

«Суд УХВАЛИВ: вжити заходи забезпечення позову у вигляді заборони ТОВ «Терра Капітал» та будь-яким іншим особам вчиняти дії щодо проведення будівельних та вишукувальних робіт щодо будівництва об’єкту житлово-офісного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:66:178:0085, що розташована між вул. Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва«, — йдеться в тексті рішення.

Як повідомляється, 15 травня представники виконавчої служби Дніпровського району вручили рішення суду забудовнику ЖК «Сонячна рів’єра».

Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві. Як відомо, скандальне будівництво комплексу «Сонячна Рів’єра» триває уже рік – в одній з веж звели десять поверхів.

Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок «Інституту Генерального плану міста Києва» – про те, що насправді це не берег «великої ріки» Дніпро, а лише «середня річка» Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.

У Патріаршому соборі, що на вулиці Микільсько-Слобідській, біля якого ведеться скандальне будівництво житлового комплексу, з’явились тріщини.загрузка...

Читайте також