За знищення ворожої техніки Міноборони вже виплатило 304,5 тис. грн

За знищення ворожої техніки Міноборони вже виплатило 304,5 тис. грн

Військовослужбовцям Збройних сил України виплачено 304,5 тис. грн за знищення техніки в ході проведення антитерористичної операції.

Про це сьогодні в ході брифінгу заявила начальник управління комунікацій і преси Міністерства оборони Оксана Гаврилюк, передає РБК-Україна.

«Міністерство оборони України продовжує виплати військовослужбовцям-учасникам АТО згідно з наказом Міноборони №49 від 02.02.2015 р. «Про особливості виплати нагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період під час проведення АТО». На даний момент документально оформлено і підтверджено знищення 10 і захоплення 2 одиниць військової техніки на суму 724,5 тис. грн, з них 304,5 тис. грн вже виплачено військовослужбовців», — заявила Гаврилюк.

Вона зазначила, що серед них бійці 128 окремої гірсько-піхотної бригади, 95 окремої аеромобільної та 17 окремої танкової бригад.

«За безпосередню участь у бойових діях військовослужбовці отримають додаткову винагороду в розмірі 1 тис. грн за кожну добу такої участі. Станом на 13 травня 2015 р. прийнято рішення про виплату за безпосередню участь у бойових діях у розмірі 12 млн 250 тис. грн, з них вже виплачено більше 5,5 млн грн. За успішне виконання 27 бойових завдань у зоні проведення АТО документально оформлено нагороду в розмірі більше 2 млн грн, з них вже виплачено 1 млн 400 тис. грн«, — повідомила речник.

Загалом, за її словами, документально оформлено виплати нагород військовослужбовцям АТО за знищену техніку, успішно виконані завдання та участь у бойових діях на суму понад 14 млн грн, і з цієї суми виплачено вже 7 млн ​​401 тис. грн. Виплату решти нагород планується здійснити до кінця цього місяця.загрузка...

Читайте також

Коментарі