Бойовики відмовляються від «ДНР» та «ЛНР» і визнають Крим територією України —...

Бойовики відмовляються від «ДНР» та «ЛНР» і визнають Крим територією України — сепаратистський проект Конституції

Самопроголошені «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» запропонували свої поправки до Конституції України, згідно з якими вони відмовляються від «ДНР» та «ЛНР» і визнають анексований Росією Крим територією України. Це випливає з опублікованого ними документа під назвою «Поправки ДНР і ЛНР до Конституції України», повідомляє ОСТРОв.

«Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей, області, райони, міста, райони в містах, селища і села. До складу України входять: Автономна Республіка Крим, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь», — в такому формулюванні бойовики хочуть бачити статтю 133 Основного закону України.

Показово, що в проекті конституційних змін, запропонованих сепаратистами не фігурує таке поняття як «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка». Окуповані бойовиками території вони називають «окремими районами з особливим статусом». При цьому автори цього документа відмовляються від територіальних претензій на непідконтрольну їм частину Луганської та Донецької областей. Так в проекті від «ДНР» та «ЛНР» Донецька і Луганська область без всяких умов входять до складу України.

«Міста Київ та Севастополь, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей мають спеціальний статус, який визначається законами України», — наголошується в проекті «ДНР» та «ЛНР».загрузка...

Читайте також

Коментарі