подібні листівки масово тиражуються в місцевих сепаратистських групах - «ополченці» чекають «зради» і від своїх, і від чужих.

У середовищі луганських сепаратистів подив і паніка — місцеві «ополченці» повільно, але впевнено «зливаються» або знищуються без пояснень.

Як повідомляє російський пропагандистський сайт Anna-News, бойовики з угрупування Ігоря Плотницького заарештували і кинули в підвал луганського волонтера і оператора каналу Anna-News Михайла Тарасенкова, який віз до Луганська продукти з Росії. Протримавши в полоні кілька днів, так звана «МГБ ЛНР» відвезла його на кордон з Росією, де передала російським прикордонникам. А ті, в свою чергу, видали Тарасенкова України.

«До осені 2014 Михайло був в ополченні, в стрілецьких боях участі не брав. Після контузії зайнявся постачанням гуманітарної допомоги в ЛНР. З січня 2015 Михайло Тарасенков волонтер Anna-News. 29 квітня 2015 його машина з гумпомощью для ветеранів ВВВ була розстріляна під Ровеньками. Наказ був відданий з погранкомендатури РФ. 2 травня 2015 колишній ополченець Тарасенков за наказом начальника куйбишевської погранкомендатури РФ капітана Чічканова був переданий украм», — йдеться в повідомленні.

Інцидент викликав резонанс і в опозиційних до Плотницького групах сепаратистів у соціальних мережах.

«Всеросійські збори «Союзу «Спадкоємці Перемоги» в Казані разом з волонтерами агентства Anna-News в ці святкові травневі дні повинен був знімати оператор Михайло Тарасенков. Але він не приїхав. Справжній російська людина, Михайло поїхав у своє рідне місто Луганськ відвезти ветеранам до Дня Перемоги гуманітарну допомогу, яку, в числі інших, надали фермери з Башкирії. Він перетнув кордон ЛНР на фургоні Соболь з вантажем медикаментів та продуктами харчування і … пропав. Ми шукали його кілька днів. Правда виявилася шокуючою …. Емгебешнікі передали його на Должанську російським прикордонникам. А потім, мабуть, для приховання слідів, на прикордонному Чертковому капітаном російської прикордонної служби Чічкановим Михайлом Володимировичем Тарасенков був виданий на вірну смерть украм — офіційно переданий українській стороні», — пишуть у групі Вконтакте Окрема Бригада ОСНАЗ «Одеса», ватажок якої (позивний Фома) в даний момент знаходиться в одному з луганських підвалів після конфлікту з Плотницьким.

«Ми вимагаємо від керівництва ФСБ дати пояснення зраді в їхніх рядах, посадити винних і, головне, повернути живим і неушкодженим нашого товариша», — рішуче заявляє агентство Anna-News.загрузка...

Читайте також

Коментарі