ВВП України цього року впаде до 7,5% - ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку погіршив прогноз падіння економіки України цього року до 7,5% із 5%, озвучених у січні 2015 року.

При цьому, як вказано в повідомленні прес-служби банку, прогнозується відновлення зростання ВВП у 2016 році до 3%. «В Україні на даний момент очікується, що ВВП цього року скоротиться на 7,5%, що означає погіршення попереднього прогнозу (січня 2015 року), коли очікувалося скорочення зростання економіки на 5%», - йдеться в повідомленні.

Як вказано, вплив на економіку України  матиме дестабілізація в східних областях, жорстка економічна політика, стрибки тарифів на енергію, скорочення обсягів кредитування та знецінення національної валюти.

«Якщо припустити, що ситуація з безпекою не погіршиться і що програма МВФ продовжить виконуватися, а інші значні ризики не матеріалізуються, то в Україні може бути відзначено відновлення зростання економіки в 2016 році приблизно на 3%. Більш оперативні й успішні реформи та пом'якшення геополітичних ризиків можуть покращити прогноз зростання», - йдеться в повідомленні ЄБРР.

Рекомендуємо прочитати

В России неизвестные повредили зрение еще одному оппозиционеру

28 апреля во Москве неизвестные брызнули химическим раствором в лицо активистке российской оппозиционной партии "Яблоко" Натальи Федоровой....

Це може бути цікавим

Деканоидзе: Нужно быть готовыми, что такие проблемы, как в Княжичах, еще будут

Есть проблемы как в Княжичах, и нужно быть готовым к тому, что такие проблемы еще будут, заявила бывший советник министра внутренних дел и экс-глава Нацполиции Украины Хатия Деканоидзе в интервью "Апострофу"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Водитель "пошёл на таран" протестующей толпы, - видео

В Бразилии автомобиль протаранил толпу людей, перекрывших автостраду....