ВВП України цього року впаде до 7,5% - ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку погіршив прогноз падіння економіки України цього року до 7,5% із 5%, озвучених у січні 2015 року.

При цьому, як вказано в повідомленні прес-служби банку, прогнозується відновлення зростання ВВП у 2016 році до 3%. «В Україні на даний момент очікується, що ВВП цього року скоротиться на 7,5%, що означає погіршення попереднього прогнозу (січня 2015 року), коли очікувалося скорочення зростання економіки на 5%», - йдеться в повідомленні.

Як вказано, вплив на економіку України  матиме дестабілізація в східних областях, жорстка економічна політика, стрибки тарифів на енергію, скорочення обсягів кредитування та знецінення національної валюти.

«Якщо припустити, що ситуація з безпекою не погіршиться і що програма МВФ продовжить виконуватися, а інші значні ризики не матеріалізуються, то в Україні може бути відзначено відновлення зростання економіки в 2016 році приблизно на 3%. Більш оперативні й успішні реформи та пом'якшення геополітичних ризиків можуть покращити прогноз зростання», - йдеться в повідомленні ЄБРР.

Рекомендуємо прочитати

Журналист рассказал в каких еще странах есть агенты Путина

Украинская контрпропаганда является "несусветным позором" "непрофессиональным блеянием" по сравнению с тем, что делает Россия....

Це може бути цікавим

Савченко оприлюднила свою декларацію

Позафракційний депутат Верховної Ради Надія Савченко задекларувала 423 105 гривень доходів за 2016 рік....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Оккупанты разместили десятки новейших танков на границе с Украиной

Запись этого, сделанная журналистами Reuters, появилась в сети Youtube....