ВВП України цього року впаде до 7,5% - ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку погіршив прогноз падіння економіки України цього року до 7,5% із 5%, озвучених у січні 2015 року.

При цьому, як вказано в повідомленні прес-служби банку, прогнозується відновлення зростання ВВП у 2016 році до 3%. «В Україні на даний момент очікується, що ВВП цього року скоротиться на 7,5%, що означає погіршення попереднього прогнозу (січня 2015 року), коли очікувалося скорочення зростання економіки на 5%», - йдеться в повідомленні.

Як вказано, вплив на економіку України  матиме дестабілізація в східних областях, жорстка економічна політика, стрибки тарифів на енергію, скорочення обсягів кредитування та знецінення національної валюти.

«Якщо припустити, що ситуація з безпекою не погіршиться і що програма МВФ продовжить виконуватися, а інші значні ризики не матеріалізуються, то в Україні може бути відзначено відновлення зростання економіки в 2016 році приблизно на 3%. Більш оперативні й успішні реформи та пом'якшення геополітичних ризиків можуть покращити прогноз зростання», - йдеться в повідомленні ЄБРР.

Рекомендуємо прочитати

Три самых вредных продуктов для зубов

Кофе, чай и сладости – не только негативно влияют на наши зубы....

Це може бути цікавим

В Украину идет адская жара

Будет жарко, но в некоторых регионах пройдут кратковременные дожди....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Бойовики "ДНР" влаштували п'яні розбірки зі стріляниною між собою

В з’єднаннях і частинах бойовиків так званої "ДНР" продовжуються протиправні дій щодо місцевого населення та випадки небойових втрат....