Суспільне незадоволення Аваковим його однопартійці пояснюють атакою олігархів

Суспільне незадоволення Аваковим його однопартійці пояснюють атакою олігархів

Депутати з «Народного фронту» вважають, що суспільне незадоволення роботою Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова є інформаційною атакою, яку замовили олігархи. Про це заявила група депутатів під час брифінгу в парламенті.

«Ми бачимо, що цілеспрямовано ведеться атака на МВС в особі його очільника Арсена Авакова за те, що почалося розслідування схем, які належали Дмитру Фірташу, Сергію Льовочкіну і компанії. Саме через це почалося інформаційне супроводження — ми бачимо ці спроби нівелювати роботу міністерства», — заявив перший заступник голови фракції «Народного фронту» Андрій Тетерук.

За його словами, ініціативи МВС, а саме — створення добровольчих батальйонів, створення Національної гвардії, робота на утримання ситуації всередині країни та збирання доказової бази проти хабарників, які продовжують жити за старими схемами, — натикаються на жорсткий спротив.

«Прошу не заважати роботі МВС і дивитися на ті наслідки, які будуть результатом якісної роботи наших слідчих органів», — сказав Андрій Тетерук.

Нагадаємо, Арсен Аваков — член партії «Народний фронт».загрузка...

Читайте також