Легендарна російська рок-група заспівала пісню "Ти пробач нас, Україно"

Російська рок-група "Телевізор" 13 травня виконала у Києві пісню "Ти пробач нас, Україно". Концерт відбувся в київському клубі "Атлас", повідомляє Апостроф.

Мова в пісні йде про те, що влада Росії розв'язала війну проти України, що зробили з брата ворога, що в голові у більшості росіян - "вата".

Наводимо уривок з пісні: Ты прости нас, Украина Это рушится русский ритм, Мы не ведаем, что творим. Ты прости нас за Крым и за Донбасс Все протесты и митинги зря, Мы вскормили в Кремле упыря. Как рабами мы были, Так рабами помрем, Когда упырь издохнет Что остается здесь? У вас небесная сотня, У нас рабская месть.

Група заснована в Ленінграді в 1984 році. Засновником, автором текстів, музики та ідейним натхненником групи є Михайло Борзикін.

Рекомендуємо прочитати

Правоохранительные органы Украины перешли в усиленный режим работы

Госпогранслужба вместе с другими правоохранительными органами с 20 августа переходят на усиленное несение службы....

Це може бути цікавим

Журналістка звинуватила Росію в боягузтві

Слідчий комітет Росії заявив, що напад на перехожих в Сургуті не має нічого спільного з терактом, однак пізніше бойовики терористичної організації "Ісламська держ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....