Київрада відмовилася узаконювати бані та палаци Труханового острову

За ініціативи депутатської фракції «Громадянська позиція» було виключено проект рішення з порядку денного пленарного засідання Київради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23.08.2002 № 23/23 «Про деякі питання діяльності комунального підприємства «Труханів острів» (А-21473).

Не дивлячись на те, що в цьому документі йдеться про призупинення надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення ділянок на Трухановому острові, проектом фактично пропонується узаконити право на користування земельними ділянками тих, хто має вже існуючі будинки та споруди «спорту, охорони здоров’я та відпочинку». Чому саме спортивні та оздоровчі: за радянських часів надавали в тимчасову оренду земельні ділянки на Трухановому острові спортивним та оздоровчим закладам за обов’язкової умови їх прибирання після розробки детального плану території щодо організації зони масового відпочинку та спорту для киян (Парк культури та відпочинку загальноміського значення) відповідно до планувальних рішень діючого Генерального плану м. Києва.

Так, здається що поганого у тому, щоб узаконити вже існуючі на острові забудови задля оформлення їх власникам всіх майнових прав та на цих підставах стягувати плату за землю до міського бюджету?

Саме те, що за так званими закладами та об’єктами спорту, охорони здоров'я та відпочинку ховаються незрозумілі споруди схожі на бані та розважальні заклади закритого типу приватні будинки; до сьогодні немає належної інвентаризації всіх споруд, які на Трухановому належать до сфер спорту, охорони здоров'я та відпочинку. Відкрите питання і щодо того, чи не з’явилися нові будівлі у період з моменту прийняття чинного рішення 23/23 № 23.05.2002 «Про деякі питання діяльності комунального підприємства «Труханів острів», відповідно до якого було зупинено розгляд справ з питань землевідведення та землекористування на території Труханового острова.

Приймаючи такі проекти, крок за кроком,  громада міста втрачає разом із землею основу місцевого самоврядування, яка саме й полягає в ефективному управлінні землею і того, що на ній є в інтересах мешканців міста та майбутніх поколінь. «Крокуючи» таким чином, в місті не залишиться не тільки загальнодоступних зон відпочинку, включаючи прибережну смугу, пляжі, -  не буде чим володіти, управляти, здавати в оренду. А натомість, деякі громадяни, яких вочевидь підтримують автори проекту, отримують документи на свої садиби та бані.

Рекомендуємо прочитати

NASA сообщило об открытии новой ледяной планеты размером с Землю‍

Международная группа исследователей заявила об обнаружении новой ледяной планеты размером с Землю, сообщает NASA....

Це може бути цікавим

В США застрелился известный актер

Молодой актер Майкл Мантенуто застрелился в своем авто....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые назвали главного врага всех диет

Британские ученые выяснили, что толкает людей срываться во время диет....