Естонія розробила план відстрілу «зелених чоловічків»

Естонія розробила план відстрілу «зелених чоловічків»

Естонія розробила чіткий план на випадок появи на її землі «маленьких зелених чоловічків» — бійців секретних російських підрозділів, заявив The Financial Times командувач силами оборони Естонії Рихо Террас.

 — Естонія і її балтійські сусіди зовсім не схожі на Україну, сказав генерал-лейтенант. Країна з населенням всього 1,3 млн осіб бере участь у найбільших в мирний час військових навчаннях НАТО. У них задіяні 13 тисяч естонських солдатів, 7000 з них призвані на військову службу. … Ми повинні знати, що відбувається в Росії, і бути готовими, — заявив він.

Читайте також: Естонія: російські ВПС не дають літати цивільним літакам

Якщо російські агенти або спецназівці проникнуть на естонську територію, «ви повинні застрелити першого, хто з’явиться», заявив Рихо Террас.

 — Якщо хтось без військових відзнак вчинить теракт у вашій країні, ви повинні застрелити його, — додав командувач.

Читайте також: Естонія відмовила у притулку українським біженцям

 Терас переконаний, що НАТО повинна бути готова підтримати Естонію і вступити у війну, якщо естонським військам доведеться протистояти будь-якому виду вторгнення з Росії.

Він вважає також, що країнам-членам альянсу вкрай важливо зберегти поточні обсяги видатків на оборону, а зменшення військових бюджетів низки європейських держав викликає у нього занепокоєння. Особливо турбує генерала скорочення ядерних арсеналів Великобританії.

Читайте також: Балтійські держави відмовилися від спільних військових навчань з Росієюзагрузка...

Читайте також

Коментарі