Пасажиропотік «Борисполя» у квітні виріс на 16%

Пасажиропотік «Борисполя» у квітні виріс на 16%

В аеропорту «Бориспіль» за результатами діяльності у квітні 2015 року спостерігається поступове відновлення пасажиропотоку.

Про це повідомили у прес-службі аеропорту.

Так, порівняно з квітнем 2014 року, пасажиропотік збільшився на 16% — до 520 тис. 347 пасажирів (у минулому році — 447 тис. 259 пасажирів): 475 тис. 490 пасажирів здійснили міжнародні перельоти, 44 тис. 857 — внутрішні.

Кількість здійснених з аеропорту рейсів при цьому збільшилася всього на 1% відносно аналогічного періоду минулого року. За другий місяць весни аеропорт обслужив 5 тис. 495 рейсів — 4 тис. 898 міжнародних та 597 внутрішніх (у минулому році — 5 тис. 434 рейси). При цьому середня завантаженість повітряних суден порівняно із квітнем минулого року зросла на 8% і зараз становить 74,1%.

«Відновлення обсягів перевезень в аеропорту «Бориспіль» дає впевненість у своєчасному погашенні кредитних зобов’язань підприємства, які на сьогодні становлять еквівалент 4,7 млрд грн. За 4 місяці у 2015 році аеропорт повернув кредиторам, в першу чергу за валютними зобов’язаннями, еквівалент майже 300 млн грн. Високий рівень боргового навантаження в іноземній валюті в умовах девальвації гривні і внаслідок виникнення курсових різниць у 2014 році призвів до збитків підприємства«, — йдеться в повідомленні.

Як зазначили у прес-службі, незважаючи на часткову стабілізацію ситуації на авіаційному ринку, бюджет підприємства залишається бюджетом експлуатації і максимальної економії ресурсів. «На сьогодні аеропорт гарантує виконання фінансових зобов’язань, зокрема, які надавалися підприємству під державні гарантії, а також стабільну виплату зарплат і соціальних виплат співробітникам підприємства«, — запевнили в «Борисполі».загрузка...

Читайте також