Нардеп придумав, як зробити вибори на Донбасі «чесними і прозорими»

Нардеп придумав, як зробити вибори на Донбасі «чесними і прозорими»

До організації та проведення місцевих виборів на Донбасі не мають бути допущені люди, які були активними учасниками так званого референдуму у травні 2014 року. Про це повідомив народний депутат Єгор Фірсов в коментарях журналістам в кулуарах парламенту.

За словами Фірсова, з відповідною ініціативою виступили народні депутати, які входять до групи «Донбас — це Україна».

Фірсов наголосив, що нині демократичні політичні сили повинні докласти максимумь зусиль, щоб під час місцевих виборів не допустити реваншу колишніх регіоналів. «Ми повинні зробити все, щоб на місцевих виборах на Донбасі перемогли демократичні сили та сформували проєвропейську більшість в місцевих радах», — сказав народний депутат.

Водночас, наголосив нардеп, це вдасться зробити якщо від організації та проведення місцевих виборів будуть відсторонені особи, що брали активну участь в проведенні так званого референдуму у травні минулого року. «Ми всі прекрасно розуміємо, на кого ці люди будуть працювати — на проросійські сили. Необхідно не допустити, щоб ці люди були включені у виборчі комісії», — додав він.

За словами Фірсова, це може бути зроблено як на законодавчому рівні, так і на правоохоронному. Народний депутат пояснив, що сьогодні ті, хто брав участь у проведенні псевдореферендуму минулого року, нарешті повинні бути притягнуті до відповідальності.загрузка...

Читайте також

Коментарі