На боці терористів воюють угорські сепаратисти із Закарпаття

На боці донбаських терористів воюють угорські сепаратисти Закарпаття з так званого  батальйону "Легіон святого Іштвана".

Про це повідомив керівник ГІ Права Справа Дмитро Снєгирьов.

 - Останнім часом на Закарпатті, у зв’язку з проведенням АТО на Сході України, активізувалися політичні сили, які сповідують ідею відокремлення краю від України. За підтримки угорської партії "Йоббік", у складі так званої армії ДНР, створено добровольчий батальйон "Легіон святого Іштвана", який воює на Сході України, - розповів він.

За його словами на сторінці «Легіону» у мережі «Вконтактє» написано, що вони запрошують сміливих, порядних людей допомогти "Новоросії", "Малоросії" й Закарпаттю. "Легіону" потрібні не лише військові, але й медики та техперсонал.

11148693_913531625370620_8363873186909982275_n

 - Можемо казати, що угорські та мадярські нацисти від слів про велику Угорщину перейшли до діла і тепер на Донбасі набувають бойовий досвід. Серед добровольців вже є перші загиблі. Загинув Володимир Селеш. Одним із можливих фінансистів цього «добровольчого загону» називають закарпатського сепаратиста Петра Гецка, - додав він.

За його інформацією, до діяльності сепаратистів причетні угорські неонацисти. Як відомо,  в 2003 року в Угорщині була заснована націоналістична праворадикальна партія«Йоббік»(повна назва: «Рух за кращу Угорщину»; угор. Jobbik Magyarországért Mozgalom) Офіційно стоїть на позиціях консерватизму, патріотизму та християнських цінностей.Голова партії — Ґабор Вона.

Читайте також:  Лідеру угорської ультраправої партії «Йоббік» на п’ять років заборонили в’їзд в Україну

Аналітик переконаний, що сепаратистська мета «Йоббіка» є створення русинсько-угорської автономії на території українського Закарпаття.

 - 5 грудня 2010 року в Берегові було відкрито офіс-бюро депутата Європарламенту Бейли Ковача, який є також представником угорської партії Йоббік. Бейла Ковач не приховував іншої функції свого офісу, до речі, єдиного подібного на території України, – надання консультацій та допомоги закарпатським угорцям саме щодо подання документів на отримання подвійного громадянства, - розповів він.

Cам Бейла Ковач відвідував в якості спостерігача так званий "референдум" у Криму, а також псевдовибори, організовані бойовиками на Донбасі торік. У травні 2014 року генеральний прокурор Угорщини звинуватив депутата Європарламенту ультраправої націоналістичної політичної партії "Йоббік" Бейлу Ковача в шпигунстві на користь Москви.

Відомо, що на боці терористів воюють польські неонацисти.

Читайте також: Експерт розповів про найманців і добровольців у війні на Донбасі

Рекомендуємо прочитати

Дефіцит держбюджету України знизився до 10 млрд гривень

Державний бюджет України в першому кварталі 2017 року виконано з дефіцитом на рівні 9,7 млрд гривень....

Це може бути цікавим

Експерт пояснив, чому політичні призначення відкидають Україну на 10 років назад

«Політичні призначення себе не виправдали....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Найден способ избавиться от негативного влияния глутамата натрия

Бразильские ученые установили, что силовой тренинг....