Донеччанин: Українські ЗМІ самі створили міф про поголовну підтримку донеччанами "ДНР"

\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Толпи на виборчих дільницях і сюжети ЗМІ, зняті під час традиційної ранкової активності пенсіонерів - ось звідки з\'явилася картинка «поголовного» визнання Донецької «незалежності» самопроголошеної республіки (фото 1). Вже в обід ділянки спорожніли, відразу ж після їх закриття в 20-00 «голова ЦВК ДНР» Роман Лягін оголосив, що голоси підраховані і оскарженню не підлягають.

\r\n

Так, стараннями у тому числі українських ЗМІ, які полінувалися відзняти додаткові сюжети хоча б опівдні, було винесено вирок всьому Донбасу.

\r\n

«Рік тому вирішив сам подивитися, як у Донецьку йдуть люди на т.зв. «Референдум». Пройшовся по декільком школам, де знаходилися ділянки для «голосування». Це школи №13 (біля СБУ), 48 (біля стоматології Вишневського) і 54 (вул. Артема, біля каплиці, Дитячого світу). Пройшов два рази: вдень годин в 12 і ввечері - до кінця «голосування». Так ось, людей практично не було, ні вдень, ні ввечері, ні на цих «ділянках», ні взагалі на вулицях», - написав автор фото Олександр Гуленко в ФБ-групі «Український Донбас. Переселенці в Києві», передає Свободный Донбасс.

\r\n

«Інтернет в той день був заповнений інформацією про величезні черги на «голосування». Не знаю, де були ці черги, і як вони створювалися. Те, що я бачив - центр міста в той день був як ніколи порожній. Ось ці фото. Вибачаюсь за якість і не дуже зручний ракурс - знімати довелося підпільно)), так як біля «ділянок» чергували упирі з автоматами», - написав донеччанин.

Рекомендуємо прочитати

Шакира выходит замуж за известного футболиста

Отношения между Шакирой и футболистом Жераром Пике завязались в 2010 году....

Це може бути цікавим

На Донбассе арестовали 70 грузовиков, которые ехали в "ДНР"

Сотрудники налоговой милиции на Донетчине арестовали 70 грузовых автомобилей, направлявшихся к оккупированным территориям....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....