Донеччанин: Українські ЗМІ самі створили міф про поголовну підтримку донеччанами «ДНР»

Донеччанин: Українські ЗМІ самі створили міф про поголовну підтримку донеччанами «ДНР»

Толпи на виборчих дільницях і сюжети ЗМІ, зняті під час традиційної ранкової активності пенсіонерів — ось звідки з’явилася картинка «поголовного» визнання Донецької «незалежності» самопроголошеної республіки (фото 1). Вже в обід ділянки спорожніли, відразу ж після їх закриття в 20-00 «голова ЦВК ДНР» Роман Лягін оголосив, що голоси підраховані і оскарженню не підлягають.

Так, стараннями у тому числі українських ЗМІ, які полінувалися відзняти додаткові сюжети хоча б опівдні, було винесено вирок всьому Донбасу.

«Рік тому вирішив сам подивитися, як у Донецьку йдуть люди на т.зв. «Референдум». Пройшовся по декільком школам, де знаходилися ділянки для «голосування». Це школи №13 (біля СБУ), 48 (біля стоматології Вишневського) і 54 (вул. Артема, біля каплиці, Дитячого світу). Пройшов два рази: вдень годин в 12 і ввечері — до кінця «голосування». Так ось, людей практично не було, ні вдень, ні ввечері, ні на цих «ділянках», ні взагалі на вулицях», — написав автор фото Олександр Гуленко в ФБ-групі «Український Донбас. Переселенці в Києві», передає Свободный Донбасс.

«Інтернет в той день був заповнений інформацією про величезні черги на «голосування». Не знаю, де були ці черги, і як вони створювалися. Те, що я бачив — центр міста в той день був як ніколи порожній. Ось ці фото. Вибачаюсь за якість і не дуже зручний ракурс — знімати довелося підпільно)), так як біля «ділянок» чергували упирі з автоматами», — написав донеччанин.загрузка...

Читайте також

Коментарі