Бойовики виставили ультиматум щодо проведення виборів на Донбасі

Бойовики виставили ультиматум щодо проведення виборів на Донбасі

Представники самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» направили учасникам тристоронньої контактної групи свої умови в ультимативній формі з проведення місцевих виборів на непідконтрольних центральної влади України територіях.

Про це повідомляється на сайті сепаратистів «ДАН».

Зокрема, Денис Пушілін і Владислав Дейнего направили представнику ОБСЄ Хайді Тальявіні, представникові України Леоніду Кучмі і іншим свої «пропозиції» щодо проведення муніципальних виборів на окупованих територіях Донбасу.

Так, лідери сепаратистів вимагають «незалежне формування населенням окремих районів тимчасових виборчих комісій», які будуть в кінцевому підсумку займатися агітацією і підрахунком голосів. Також бойовики вимагають, щоб до виборів не були допущені українські партії, «представники яких брали участь у введенні режиму АТО, економічної блокади» і так далі.

Пушілін і Дейнего вимагають повного скасування АТО, амністії всіх бойовиків. «Необхідними умовами для виборів закон також визначає безумовне введення в дію статей 1 — 9 закону України про особливості самоврядування в окремих районах (про особливий статус) і повне зняття економічної блокади», — наполягають автори документа.

За словами Пушіліна, вимоги невизнаних військових угруповань відповідають Мінським домовленостям. Ще Пушілін зажадав відновлення закону про так званий «особливий статус» Донбасу. За його словами, без скасування поправки в закон від 17 березня, «подальше просування мирного процесу буде неможливим».загрузка...

Читайте також

Коментарі