Путін хоче контролювати всю Україну — Пономарьов

Путін хоче контролювати всю Україну — Пономарьов

Путін хоче контролювати всю Україну, а не тільки захоплені території Донбасу.

Про це заявив опозиційний депутат Держдуми Ілля Пономарьов в інтерв’ю Апостроф.

«Всі ці ДНР і ЛНР йому нафіг не здалися. Йому потрібна Україні. Всі ці республіки — тільки привід для того, щоб впливати на ситуацію в Україні. Тобто, існує якась завдання-мінімум: це розміняти ЛНР і ДНР на визнання з боку міжнародного спільноти анексії Криму. Однак не дуже схоже, що це виходить. Тоді, з точки зору розрахунків, які є в Москві, «проста» підтримка нестабільності на сході України, яка впливатиме на економічну і політичну ситуацію в усій країні, повинна рано чи пізно привести до зміни влади в Києві. Просто через економічні складнощі. Результатом для нього (Путіна, — ред.) буде або чітке визнання Криму частиною Росії, або зміна влади в Києві — те, що дозволить йому всередині країни виглядати переможцем. Поки одне з цих завдань не буде вирішена, ну або поки Путін не перестане бути президентом Російської Федерації, він буде продовжувати робити те, чим займається зараз», — сказав Пономарьов.

Читайте також: Украина повторяет ошибки РФ, допущенные в чеченском конфликте – российский оппозиционер

На його думку, початковою метою війни в Донбасі було відволікання уваги від анексії Криму, переклад уваги громадськості на іншу точку напруженості.

Російський політик також виділив серед російського керівництва в залежності від тактики по відношенню до України умовні «партію війни» і «партію миру». У першу, на думку Пономарьова, входять силовики Міноборони і ФСБ, для яких важливо підвищення військового бюджету — вони за військове вирішення конфлікту з Україною. У другу входять люди, які вирішують ті ж самі завдання по дестабілізації України, але прагнуть це зробити політтехнологічними методами. Обличчям «партії миру», є помічник Путіна Владислав Сурков, але також ворожі російським силовикам керівник Чечні Рамзан Кадиров, Федеральна служба охорони та деякі інші структури.загрузка...

Читайте також

Коментарі