Президент і прем’єр 13-14 травня відвідають Німеччину і Францію

Президент і прем’єр 13-14 травня відвідають Німеччину і Францію

Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк відвідають країни ЄС 13-14 травня для забезпечення підтримки України в питаннях дотримання мінських домовленостей, євроінтеграції України та санкцій проти РФ.

Про це Порошенко повідомив у ході відвідування 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України «Десна», передає Інтерфакс-Україна.

«13 травня я буду в Берліні, 13-го прем’єр Яценюк буде в Парижі. 14 травня я буду в Аахені, де відбудеться зустріч світових лідерів. І наше ключове завдання — забезпечити єдність Євросоюзу і забезпечити солідарність з Україною», — сказав він.

Президент повідомив, що в ході візитів європейським партнерам буде доноситися інформація про стан виконання мінських домовленостей, «про те, що відбувається в зоні АТО і яким чином Україна беззаперечно виконує всі без винятку зобов’язання по мінським домовленостям» про врегулювання ситуації на сході України. «Які зараз провокації здійснюються проти України — про це повинен знати світ», — підкреслив Порошенко.

Він повідомив, що українська сторона розпланує тактику у своїх діях з урахуванням майбутніх міжнародних подій, зокрема, ризького саміту Східного партнерства 21 травня, до якого готується декларація про європейські перспективи України та про безвізовий режим, а також Ради Європейського союзу, на якому розглядатимуться питання продовження санкцій проти РФ. «І тут ми повинні зайняти активну позицію. Координація цих зусиль є життєво важливою для нас», — підкреслив Порошенко.загрузка...

Читайте також