Порошенко хоче, аби Україна увійшла до Топ-5 найбільших експортерів зброї

Порошенко хоче, аби Україна увійшла до Топ-5 найбільших експортерів зброї

Держконцерн «Укроборонпром» має нарощувати експортний потенціал оборонної промисловості України та увійти до п’ятірки країн-експортерів нового озброєння у світі.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час відвідування 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ «Десна», передає Інтерфакс-Україна.

За словами президента, наразі експортний потенціал України різко зріс, при цьому він відкинув звинувачення критиків у продажу зброї за кордон.

«Ми маємо утверджувати високий рівень українського озброєння у світі, і мене абсолютно не бентежить, що «Укроборонпром» увійшов до десятки експортерів зброї. Стратегічне завдання — увійти до п’ятірки експортерів зброї», — заявив Порошенко.

Президент також акцентував на продажу саме нового озброєння, а не старої зброї зі складів та зброї, «яку знімали з озброєння і за хабарі продавали за кордон».

«Сьогодні ми шукаємо, де наші «Буки», де наші ракети», — додав президент.

«Укроборонпром» має зробити акцент на тому, щоб експортери продавали виключно озброєння, виготовлене нині українськими оборонними підприємствами, щоб збільшити відсоток завантаженості наших флагманів оборонної промисловості», — підсумував Порошенко.загрузка...

Читайте також

Коментарі