На Рівненщині у райцентрі Костопіль  конфлікт між керівництвом ТзОВ «Українська теплоізоляційна компанія» та волонтерами. В результаті сутички двоє мітингувальників отримали поранення, повідомляє press-centr.com.

На території фірми «Українська теплоізоляційна компанія»  знаходяться склади, які донедавна орендували волонтери. Тут  вони ремонтували техніку для АТО. Втім, керівництво «Українських ізоляційних систем» вирішило заборонити волонтерам заходити на їх територію, оскільки, за їхніми словами, знайшли інвестора, який буде орендувати вищезгадані склади. Для охорони підприємства вони найняли приватну охоронну фірму, працівник якої сьогодні дістав зброю, й почав стріляти у людей. В результаті сутички поранено двох мітингувальників, один з яких військовослужбовець Національної гвардії України батальйону ім. Кульчицького Павло Ткачук, який нині перебуває у відпустці.

У ці хвилини під стінами підприємства відбувається мітинг: підтримати волонтерів прийшли місцеві жителі.  За словами депутата Костопілської райради Павла Юхневича, активісти готові «підігнати» БТР і  штурмом брати підприємство. Директор підприємства каже, що буде боронити своє майно усіма можливими законними методамизагрузка...

Читайте також

Коментарі