На Донбасі знаходиться 9 тисяч російських військових – командування АТО

На Донбасі знаходиться 9 тисяч російських військових – командування АТО

Наразі на Донбасі перебуває не менше 9 тисяч російських військовослужбовців, всього бойовиків у складі незаконних збройних формувань — 43 тисячі. Про це в ефірі 5 каналу заявив заступник командуючого АТО Валентин Федичев, пише Українська правда.

«Особистого складу ЗС РФ — близько 9 тисяч, всього, з урахуванням російських військових у складі НВФ — 43 тисячі. Оперативно-тактичних ракет «Точка-У»- 4, які є на території України з літа 2014 року. Це російське озброєння. Підтверджених фактів використання таких ракет проти українських сил немає», — заявив Федичев.

Крім того, за його словами, на озброєнні у російського угруповання є танки — близько 190, всього на озброєнні у бойовиків їх понад 700.

Також Федичев заявив: «Жодного арсеналу на територіях Донбасу, які зараз окуповані бойовиками, і де б зберігалися боєприпаси або військова техніка, не було».

«Заяви військово-політичного керівництва РФ про те, що техніка на Донбасі — не завезена з РФ, а частково захоплені подібні арсенали — брехня», — заявив Федичев.загрузка...

Читайте також