У Ле-Бурже презентують новітній український літак Ан-178

У Ле-Бурже презентують новітній український літак Ан-178

Український новітній транспортний літак Ан-178 вперше буде представлений на 51 Міжнародному авіакосмічному салоні «Ле Бурже-2015″, який проходитиме в передмісті французької столиці з 15 по 21 червня поточного року.

Про це повідомили у прес-службі організатора салону Французького об’єднання підприємств аерокосмічної промисловості (GIFAS), передає «Укрінформ».

«Ми отримали заявку на участь в салоні українського транспортного літака Ан-178«, — зазначили організатори авіасалону.

За їхніми словами, літак буде офіційно представлений на паризькому авіасалоні вперше. Раніше інформацію про участь Ан-178 в «Ле Бурже-2015″ українським ЗМІ підтвердив в.о. генерального конструктора Державного підприємства «Антонов» Дмитро Ківа.

Льотні випробування нового Ан-178 розпочалися в травні цього року. ДК «Антонов» розпочала збірку другого дослідного Ан-178 для випробувань (вже виготовлений фюзеляж). Завод також готує документацію для початку серійного виробництва.

Ан-178 — середній транспортний літак вантажопідйомністю 15-18 тонн. Його швидкість становить 825 км/год, вантажопідйомність — 18 тонн — два стандартних морських контейнера, висота польоту — 12 км, дальність польоту – 5,5 тис км.

Літак здатний сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі з грунтовим покриттям, що робить його затребуваним і для потреб оборони.

За приблизними оцінками фахівців, вартість літака, в залежності від модифікації, становитиме від 25-40 млн доларів. З задумом розробників транспортний літак має замінити турбогвинтові літаки Ан-12 та С-160, у більшості з яких вичерпується ресурс.

Ан-178 схожий за силуетом вантажної кабіни на літаки С-160 і Ан-12, але випереджатиме їх за льотними характеристиками. Потенційний портфель замовлень на Ан-178 перевищує 4 млрд доларів.загрузка...

Читайте також

Коментарі