Телеканал ATR відновив роботу в Криму

Телеканал ATR відновив роботу в Криму

Інформаційна редакція телеканалу ATR, який припинив мовлення 1 квітня через неодноразову відмову Роскомнадзора в перереєстрації каналу, з травня відновила роботу в Сімферополі.

Про це повідомила заступник генерального директора ATR з інформаційної політики Ліля Буджурова, передає «Телекритика«.

Буджурова розповіла, що протягом півтора місяців, протягом яких канал не міг мовити, команда ATR готувала документальні проекти — зокрема про кримських татар — дітей війни, про перших репатріантів. Також журналісти готували спеціальні репортажі і сюжети, які час від часу публікувалися на сайті.

«Завершивши цю роботу, ми почекали, поки наші юристи вивчать ситуацію щодо роботи в інтернеті. В кінці ми вибрали формат інформування на нашому сайті. ATR публікує сюжети у форматі real time news. У російському законодавстві є і щодо цього обмеження. Вони мають формальний характер — наш контент не повинен виглядати як проект телевізійного мовлення. Приміром, у відео не можуть звучати такі слова як: «в нашому ефірі», «у нашій програмі» не може бути записи зі студії. А інформування — дозволено, адже сучасні сайти давно стали мультимедійними. Тому цим інформуванням ми і будемо займатися», — пояснила Буджурова.

Вона додала, що телеканал планує готувати таку ж кількість відеоконтенту, яку він створював, коли ATR працював в ефірі: новинний випуск складався з 12 сюжетів.загрузка...

Читайте також