Не всі українські компанії готові до переходу на умови вільної торгівлі з ЄС - Абромавічус

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України вважає, що поки не всі українські компанії готові до переходу на нові умови роботи після вступу в силу економічної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС і шукає шляхи підтримки бізнесу.

"Ми сподіваємося на допомогу наших європейських партнерів", - заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, передає Інтерфакс-Україна.

Міністр зазначив, що вже зараз є фінансові пропозиції, в тому числі на проведення освітніх програм.

"Один із прикладів - американський фонд, в якому колись працювала міністр фінансів - Western NIS - виділив $ 30 млн грантами на 4 напрямки. Одне якраз і є - просування експорту, що включає в себе проведення семінарів, роз'яснювальну та освітню програми і т.д.", - сказав Абромавічус.

Крім того, за словами міністра, МЕРТ планує почати програму тренінгів для чиновників і керівників державних підприємств.

"У нас буде програма з навчання їх і в американських університетах, і щоб фахівці із заходу приїжджали і навчали їх таких речей, як корпоративне управління", - сказав Абромавічюс.

За його словами, вже зараз йдуть переговори з Київською школою економіки та бізнес-школою INSEAD про проведення семінарів для керівників державних підприємств.

Міністр заявив, що зона вільної торгівлі з ЄС повинна стати позитивним фактором для української економіки.

"Є реальні цифри Молдови та Грузії, за перший квартал після вступу угоди в силу експорт збільшився з цих країн на 20%", - сказав Абромавічюс.

Рекомендуємо прочитати

Винайдено скло для смартфонів, яке самовідновлюється від подряпин

Компанія Motorola винайшла скло для смартфонів, яке може відновлюватися після пошкоджень....

Це може бути цікавим

Как выбрать идеальный подарок лучшей подруге

Друзья существуют для того, чтобы поддерживать и радовать друг друга....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Пэрис Хилтон путешествует по миру с 30 чемоданами

В масштабности гардероба Пэрис Хилтон никто, наверное, даже не сомневается – светская львица никогда не появляется на публике в одном и том же наряде дважды....