На Кубані заарештували активістку за розповсюдження листівок з закликом: «За Росію та...

На Кубані заарештували активістку за розповсюдження листівок з закликом: «За Росію та Україну без Путіна»

На Кубані активістка Дар’я Полюдова з організації «Лівий фронт» отримала 10 діб після того, як спробувала поширити на вулиці листівки, повідомляє Эхо Москви.

Раніше вона стала фігурантом справи, яку було порушено за намагання провести в регіоні акцію під назвою «За федералізацію Кубані».

Жінку затримали на станції Полтавська, яку активістці заборонено залишати за умовами підписки про невиїзд. Як передає портал ОВД-инфо, на листівках, які роздавала Полюдова, було написано «За Росію та Україну без Путіна». За рішенням Красноармійського районного суду Краснодарського краю, вона має провести десять днів адміністративного арешту у спецприймальнику на території станції. Однак, про порушення якої саме статті йдеться, невідомо.

Раніше Полюдову вже брали під варту: вона стала першим фігурантом справи про «заклики до порушення територіальної цілісності», яке правоохоронці порушили за спробу проведення акції під назвою «За федералізацію Кубані». Тоді жінка провела в ізоляторі півроку. Близько двох місяців тому активістка подала скаргу до Європейського суду з прав людини.

Одним з засновників «Лівого фронту», до якого належить Полюдова, є Ілля Пономарьов — єдиний з депутатів Госдуми РФ, який проголосував проти анексії Криму.

 загрузка...

Читайте також