Російські «казаки» займаються насильством і мародерством – МВС

Російські «казаки» займаються насильством і мародерством – МВС

Російські «казаки», що перебувають на непідконтрольних Україні територіях Донбасу, займаються мародерством, грабежами та насильством. Про це повідомив начальник ГУ МВС у Донецькій області В’ячеслав Аброськін в інтерв’ю РБК-Україна.

За словами Аброськіна, з 30 квітня і по сьогоднішній день на території Донецька, Макіївки, Єнакієвого і Горлівки відбуваються бойові зіткнення т. н. «гвардії» ДНР з російськими «казаками».

«Наскільки ми розуміємо, російські козаки — це мародери, які були запрошені на цю територію, і які зараз вийшли з-під контролю. Самі бойовики кажуть, що козаки воювати не хочуть, а займаються мародерством, грабежами, зґвалтуваннями, викраденням людей», — заявив він.

Начальник обласної міліції додав, що нещодавно т. н. «гвардія» атакувала готель «Прага», в якій перебували «казаки», в результаті чого один «гвардієць» був убитий, також були затримані кілька козаків. Подібні сутички тривають, підкреслив Аброськін.

«Так звана «гвардія» ДНР і МДБ підпорядковується Захарченку. Але козаки зараз відокремилися від цих підрозділів. Наскільки нам відомо, вони підпорядковуються російському козака на прізвисько «Батя». В даний час він десь ховається на території, контрольованій бойовиками. Зараз йдуть його активні пошуки», — зазначив він.загрузка...

Читайте також

Коментарі