На каннському кіноринку працюватиме український павільйон

З 13 по 22 травня 2015 року на Кіноринку 68-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український національний павільйон. Цього року його організацією займається команда Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» спільно з Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Про це повідомляє прес-служба «Молодості». 7 травня 2015 року відбулася прес-конференція «Український національний павільйон на Каннському кінофестивалі». В прес-конференції взяли участь Голова Державного агентства України з питань кіноПилип Іллєнко, генеральний директор МКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, директор з корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю Всеукраїнського благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Тагір Імангулов. Український павільйон уже восьмий рік поспіль стає культурним представництвом нашої держави в рамках найбільшого кінофестивалю світу. Це – майданчик для представлення української кіноіндустрії в рамках професійного сегменту фестивалю – Кіноринку (Marché du Film). Він об’єднає представників продакшн-компаній, а також незалежних українських режисерів і продюсерів, дистриб’юторів та фестивальних менеджерів. У рамках роботи національного павільйону сучасне українське кіно буде представлене готовими проектами та роботами, що перебувають на різних стадіях виробництва. Вже традиційно на Каннському кіноринку будуть представлені головні українські кінофоруми: Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», що присутній у Каннах вже 25 років, та Одеський міжнародний кінофестиваль.

На відміну від минулого року, цьогорічний Каннський фестиваль не включає українське кіно в офіційних програмах. Однак у професійних сегментах фестивалю українські кінематографісти все більш активні. Зокрема, 16 травня відбудеться ринковий допрем’єрний показ нового ігрового фільму Анатолія Матешка «Полон», сюжет якого розгортається під час бойових дій на сході України в теперішній час. У головних ролях - Володимир Горянський та Лариса Руснак.

А в Short Film Corner – платформі для молодих кінематографістів, що презентують свої короткометражні роботи - в цьому році представлено 15 стрічок, зроблених в Україні чи за участю українських професіоналів. Це фільми:

 • «Мати», реж. Ірина Жигалюк (Україна, США, 2014, 14’)
 • «Давай не сьогодні», реж. Христина Сиволап (Україна, 2014, 19’)
 • «Острів», реж. Нікіта Тимощук (Україна, 2014, 4’)
 • «Ніжність», реж. Анастасія Максчимчук (Україна, 2014, 18’)
 • «Тунель», реж. Віктор Булига (Україна, 2014, 3’)
 • «У всьому винен сценарист», реж. Олег Філіпенко (Україна, 2014, 11’)
 • «Останній рок-н-рол», реж. Кирил Петров (Україна, Росія, 2015, 29’)
 • «Кирим» (QIRIM), реж. Ксенія Джорно (Україна, ОАЕ, 2015, 35’)
 • «AMARE» реж. Оксана Шумило (Україна, ОАЕ, 2015, 17’)
 • «Тримай удар», реж. Анна Дем’яненко (Україна, 2015, 20’)
 • “Відголос епохи», реж. Єлизавета Усач (Україна, 2015, 15’)
 • Nation On Fire («Нація у вогні»), реж. Стефан Букас (Україна, Великобританія, Росія, 2015, 15’)
 • «Жилець», реж. Анастасія Матешко (Україна, 2015, 20’)
 • «Одного разу на міні» (Once Upon A Mine), реж. Вовка Соловей (Україна, 2015, 30’)
 • «Напрокат», реж Сергій Сторожев (Україна, 2015, 15’).

Рекомендуємо прочитати

Станції метро "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" знову відкрили

У Києві відкрили станцію метро "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" після завершення військового параду до Дня незалежності, а також зняті посилені заходи безпеки....

Це може бути цікавим

В Днепровском районе кладут асфальт в обход припаркованному авто

На улице Регенераторной в Днепровском районе водитель припарковал свое авто в месте, где был запланирована укладка асфальта....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть