Шкіряк звинувачує у «проколі» Міністерство оборони

Шкіряк звинувачує у «проколі» Міністерство оборони

Фото Оксани Котової

В.о. голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк вважає, що з боку ДСНС в операції по евакуації українців з Непалу «проколів не було». Як передає УНІАН, про це він сказав під час брифінгу.

На запитання про деталь для літака, яку необхідно було надіслати з України для ремонту, Шкіряк відповів, що її надіслали одразу, але вона довго проходила митний контроль, а після її встановлення на літак виявилося, що вона не зовсім відповідає необхідним нормам.

«Для мене дико читати, коли нас звинувачують у тому, що літак не вилітає. Я вам даю гарантію, що якби сценарій, запропонований нами…, був здійснений, тоді б я, напевно, мав усі повноваження відповідати за цей процес, бо це б лягало на наші плечі. В даній ситуації це, насправді, компетенція Міноборони», — сказав Шкіряк.

За його словами, він, «при всій повазі до Міноборони, не буде цапом-відбувайлом». Як вважає Шкіряк, невдачі, які сталися, мають «одну-єдину причину». «Несправність літака і несвоєчасна можливість вилетіти за нашими громадянами», — заявив він.

Шкіряк зазначив, що «той сценарій реалізації евакуації наших громадян з Непалу, який розроблявся нами до відльоту Іл-76 і вже після, коли не було зрозуміло, вилетить чи не вилетить, був би значно ефективнішим і значно дешевшим, ніж той, який був реалізований».загрузка...

Читайте також

Коментарі