Шкіряк готовий піти у відставку через свою подругу

Шкіряк готовий піти у відставку через свою подругу

Виконуючий обовязки голови Державної служби з надзвичайних ситуацій готовий піти у відствавку через те, що взяв із собою в Непал Катерину Храмову. Про це у четвер на брифінгу в Києві заявив в.о. голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк, передає Укрінформ.

«Я цілковито готовий нести відповідальність за своє рішення (взяти із собою в Катманду Катерину Храмову- ред.). І якщо міністр внутрішніх справ Арсен Борисович Аваков, прем’єр-міністр України Арсеній Петрович Яценюк скажуть мені піти — я невідкладно подам заяву і піду у відставку», — сказав він.

За словами Шкіряка бажання Храмової полетіти із Шкіряком в Непал, він «спочатку сприйняв негативно».

«Втім враховуючи її досвід та знання східних практик я взяв на себе таку відповідальність і вона полетіла з нами», — пояснив він і додав, що вона летіла в Непал і перебувала там за власний кошт, не займала нічиє місце і «свою функцію, яка була на неї покладена, здійснювала без показухи і всілякого пафосу».

Шкіряк зізнався, що він не знає чи правильно він вчинив з огляду на свою посаду, коли взяв із собою Храмову.

«Я молодий чиновник і ще не досить звик до того, що відбувається. Але вважаю, що це, такий прояв патріотизму і громадянської позиції — це хороший приклад для жінок інших чиновників, щоб в таких ситуаціях різних не тільки по виставках ходоти, а інколи бувати там де найважче», — підкреслив він.загрузка...

Читайте також

Коментарі