ДАІ розпочала в Києві операцію «Номерний знак»

ДАІ розпочала в Києві операцію «Номерний знак»

Столична ДАІ розпочала операцію під назвою «Номерний знак».

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як вказано, під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ особливу увагу звертають на водіїв, які керують транспортними засобами:

 — Без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу;

 — З номерним знаком, закріпленим у невстановленому для цього місці;

 — З номерним знаком, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів.

«Останнім часом поширені випадки експлуатації водіями транспортних засобів, що не зареєстровані або не перереєстровані в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів» — повідомили в УДАІ.

Читайте також: Аваков заборонив патріотичні наклейки замість номерних знаків на авто

Також фіксуються випадки, коли номерні знаки закріплюються в невстановленому для цього місці, забруднені закриті іншими предметами — наклейками, надписами, що не дозволяє чітко визначити символи з відстані двадцяти метрів.

«Це є порушенням вимог ч. 5 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення «- нагадує Державтоінспекція.

Відповідно до законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (Ч. 6 ст. КУпАП 121). За повторне вчинення порушення протягом року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.загрузка...

Читайте також

Коментарі