Львівські шахтарі погрожують перекрити міжнародну трасу

З приводу постійної заборгованості із зарплати та складного фінансового становищаПАТ “Львівська вугільна компанія” його трудовий колектив не раз звертався до представників влади різних рівнів, починаючи від районних і закінчуючи Президентом України, та влаштовував акції протесту у Червонограді, Сокалі, Львові та Києві, але ситуація так і не покращилася.

Як повідомила голова первинного осередку НПГУ ПАТ “Львівська вугільна компанія” Ольга Шкоропад, заборгованість із заробітної плати на 1 травня цього року складає майже 11 млн грн (без нарахувань).

«Нам не виплатили 30% заробленого у жовтні, а також повністю зарплату за листопад і грудень минулого року та січень, лютий і березень нинішнього, - обурюється Ольга Шкоропад. – А на всі свої звернення і листи ми отримуємо лише обіцянки розрахуватися з боргами та посилання на те, що у державних підприємств “Львіввугілля” і “Волиньвугілля” зараз економічні труднощі. При цьому владоможцям байдуже, що на ПАТ “Львівська вугільна компанія” порушується Конституція України тачинне трудове чинне законодавство і за це абсолютно ніхто не несе відповідальності. Ні власники, яких держава заховала під фіктивними фірмами, ні відділення Фонду держмайна у Львівській області, яке володіє 37% акцій підприємства, нічого не роблять, щоб виплатити людям заборговану фактично за півроку зарплату.Хто нам поверне зароблені злиденні кошти, які вже давно знецінились, і як вижити сім'ям, неотримуючи зарплати?Красти ми не вміємо, мільйонних статків не заробили і дивідентів теж не маємо».

Профспілкова лідерка ПАТ “Львівська вугільна компанія” розповіла, що через несплату за електроенергію підприємству постійно відключають електроживлення і воно зазнає великих збитків. Та це нікого не цікавить, хоча й мало б, адже на підприємстві працює понад 800 осіб.

Трудовий колектив ПАТ “Львівська вугільна компанія” на зборах 27 квітня ухвалив рішення висунути наступні вимоги:

1. Зобов'язати ДП “Львіввугілля” і ДП “Волиньвугілля” до 12 травня 2015 р. повністю розрахуватися за надані послуги по збагаченню вугілля.

2. Власникам підприємства ПАТ “Львівська вугільна компанія” і представнику Фондудержмайна у Львівській області 12 травня о 10.00  прибути на збори трудового колективу.

У разі невиконання першого пункту таігнорування другого 13 травня об 11.00 трудовий колектив ПАТ “Львівська вугільна компанія” біля села Сопошино перекриє міжнародну трасу Львів – Рава-Руська.

«Можливо хоч тоді будуть почуті наші вимоги і прийняте рішення щодо подальшої роботи підприємства», - сподівається Ольга Шкоропад.

Рекомендуємо прочитати

Вбивство Вороненкова: версії та висновки

Вороненкова було застрелено на виході з Premier Palace з пістолета ТТ....

Це може бути цікавим

Строкові контракти ведуть на барикади. Напруга у сфері культури зростає

Сьогодні кілька десятків представників Національної опери ім....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Шкіряк: Вбивство Вороненкова було здійснено за прямою вказівкою Путіна

Вбивство Вороненкова було здійснено за прямою вказівкою Путіна....