Кільком «нічним вовкам» анульовали шенгенські візи

Кільком «нічним вовкам» анульовали шенгенські візи

Деяким членам російського мотоклубу «Нічні вовки» були анульовані шенгенські візи

Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ Німеччини, передає ТАСС.

«Я можу підтвердити, що провідним членам «Нічних вовків» було відмовлено у видачі віз або були анульовані візи, видані раніше, і вони, відповідно, не змогли в’їхати на територію країни», — зазначив у представник зовнішньополітичного відомства ФРН, не уточнивши, про скількох учасниках клубу йде мова.

«Були підозри, що візит цих осіб, з позиції уряду ФРН, не може служити вшануванню пам’яті (загиблих) в дусі примирення», — наголосив він.

Читайте також: Путінські вовки пообіцяли завітати до Львова

«Ті, хто, можливо, буде покладати квіти (до меморіалів радянським воїнам) у ФРН, в усякому разі не є провідними учасниками клубу, і ми виходимо з того, що вони гідно згадають про події Другої світової війни…», — зазначив представник МЗС.

Як повідомлялось, клуб оголосив мотопробіг до 70-річчя перемоги над нацистською Німеччиною. При цьому низка країн, через які пролягав маршрут, назвали пробіг “провокативним” та заборонили байкерами проїзд своєю територією. Востаннє байкерів затримали в Мюнхені. Загалом на територію Німеччини декілька учасників пробігу заїхали у супроводі російських дипломатів.загрузка...

Читайте також

Коментарі