Росія надіслала в «Л-ДНР» фальшиві гроші

Росія надіслала в «Л-ДНР» фальшиві гроші

У Луганській області продавці неохоче приймають рублі, натомість тим, хто розраховується в гривнях пропонують хорошу знижку. Вся справа в тому, що в грошовий обіг регіону введені рублеві купюри, які випущені ще в 1997 році (про це свідчить дата на самих купюрах), але виглядають вони занадто новими для  грошей, які були у використанні 18 років, повідомляє Сегодня.

image

«Є підозри, що це підроблені гроші, або їх надрукували в Росії спеціально для луганчан, які живуть під «ЛНР». Тобто цінності у них ніякої. Ну не може папірець, якій майже 20 років користувався, виглядати як новенький! У таких купюр навіть слідів згинів немає — точно, звідкись із схронів витягли! — розповіла виданню мешканка Луганська Олена Коротаєва. — Тому наші продавці пішли на такий крок: відмовити в прийомі рублів від покупців вони не можуть, зате можуть мотивувати розплачуватися гривнями. Втім, у багатьох на руках все одно більше гривень, ніж рублів».

image

Така ж інформація надходить і з Донецька — тут також звернули увагу на невиправдану новизну старих купюр.

«Уже просять не розплачуватися рублями в таксі, на ринках і навіть в деяких маленьких магазинчиках. Мовляв, перевірити справжність грошей неможливо, а ризикувати нікому не хочеться», — говорить донеччанин Олексій Шилов.загрузка...

Читайте також

Коментарі