Москаль виселить силовиків зі Щастинської школи

Керівник області пообіцяв жорстко відреагувати на бездіяльність міської влади, яка не забезпечує нормальну роботу соціальних об’єктів.

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в м.Щастя й оглянув соціальні заклади, більшість із яких були пошкоджені внаслідок бойових дій. Найбільших пошкоджень зазнала міська лікарня — всередині лютого через обстріли бойовиків тут були вибиті вікна, розбита покрівля, посічені осколками фасади. Тоді пацієнтів довелося терміново евакуювати в інші медичні заклади області. Зараз лікарня знову повноцінно функціонує — в ній за рахунок обласного бюджету замінені понад 150 вікон (поставлені нові метало-пластикові пакети). Однак роботу необхідно довести до кінця — зробити віконні відкоси, а в терапевтичному відділенні полагодити дах, у який влучив снаряд.

Ремонтні роботи мала б завершити міська влада, однак вона навіть не почала братися за них.

Г.Москаль оглянув також чотири навчальні об’єкти міста — загальноосвітню школу №1, ЗОШ №6, школу мистецтв та загальноосвітню санаторну школу-інтернат. Перші три заклади фінансуються з міського та районного бюджетів, а останній — із обласного.

— Школі-інтернату вже виділили кошти на капітальний ремонт та заміну вікон (які не міняли 53 роки), — повідомляє Г.Москаль. — Персонал тут працює дуже злагоджено, людям вчасно виплачують зарплату, діти чисті й нагодовані. Єдина проблема в тому, що частину приміщень інтернату зайняли підрозділи МВС, що заважає його повноцінному функціонуванню. Найближчим часом будемо вирішувати, куди переселити силовиків, адже школа, де навчають і лікують дітей, — явно не те місце, яке мають займати силові структури. Після огляду всіх об’єктів неможливо не звернути увагу на різницю в роботі між обласним і міськими закладами. Обласний працює нормально, все фінансується, питання оперативно вирішуються, а в міських купа невирішених проблем, що можна пояснити тільки нехлюйством міської влади. Дах на лікарні не відремонтовано, побиті в школах внаслідок обстрілів вікна не замінені, дітям навіть не організували гаряче харчування. У всіх трьох школах необхідно терміново ремонтувати покрівлю, яка протікає під час дощу. Педагоги змушені класти на підлогу відра, щоб дощова вода не потрапляла на нижні поверхи. Хіба можна в таких умовах вести повноцінний навчальний процес? І головне, що гроші на ремонт є, просто цими питаннями треба займатися. Найближчим часом бездіяльність міської влади Щастя стане предметом дуже серйозної розмови з відповідними висновками…

Рекомендуємо прочитати

У центрі Києва на важливій вулиці обмежать рух

У Києві обмежать рух на вул....

Це може бути цікавим

Часть исходного кода платформы Windows 10 "утекла" в интернет

В Сети появилась информация в виде части программного исходного кода операционной платформы Windows 10....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Чем грозит Украине бездействие в вопросах социальной политики

Для Украины стратегическая цель всех пакетов помощи выходит далеко за рамки макроэкономической стабилизации....