Кількість міліції на місці подій поки перевищує кількість демонстрантів. Вранці 1 травня прихильники Компартії України збираються на акцію біля меморіального комплексу «Музей Великої вітчизняної війни».

Як повідомляють ЗМІ і користувачі соцмереж, вони тримають плакати з написами «Ні капіталізму», «Наша сила в правді», а також антивоєнними гаслами. Журналіст Максим Кудімец, який знаходиться на місці подій пише в Twitter, що акція поки досить нечисленна — 2-3 сотні людей.

За його словами, міліції набагато більше. «РБК-Україна» у свою чергу повідомляє про 500 учасників. За інформацією агентства, на мітинг вже прибув лідер КПУ Петро Симоненко. На мітингу присутній лідер КПУ Петро Симоненко.

«Ми, комуністи, прийняли пропозицію інших лівих партій (проводити спільний мітинг, — ред.). До нас приїхали гості з інших держав, у тому числі з Бразилії», — заявив він журналістам.

Також на мітингу присутні представники КПУ з різних країн, у тому числі з Білорусі, Молдови. Hromadske.tv cообщает, що у неподалік від зборів прихильників КПУ сталася бійка комуністів з «правими», затримано одну особу.загрузка...

Читайте також

Коментарі