Командир оточеного батальйону «Правого Сектору» звернувся до військових

Командир оточеного батальйону «Правого Сектору» звернувся до військових

Начальник штабу 5-го батальйону ДУК «Правий Сектор» Олександр Карась звернувся до військових, які, згідно з його власними повідомленнями, оточили базу батальйону.

 — Конфлікт навколо нашої бази, який ініціювала антиукраїнська влада і особисто Порошенко, скачується у площину протистояння між армією і ПС. Сприяють цьому деякі ЗМІ, москальська агентура і просто істеричні особи. Хочу ще раз підкреслити, що ПС ні в якій мірі немає нічого проти простих бійців і командирів збройних сил України. Ми пліч о пліч, майже рік, стояли з ними супротив московської орди і вважаємо їх своїми бойовими побратимами. Тому закликаю всіх припинити лити бруд на ВСЮ нашу армію, а натомість вимагати притягнення до відповідальності головнокомандувача і начальника генштаба, — сказав він.

Крім того, він закликав військових вступати в лави Правого Сектору.

 — А підрозділи ЗСУ, які не хочуть виконувати злочинні антинародні накази і бути цапами відбувайлами, закликаю вступати до лав Добровольчого Українського Корпусу і разом з нами будувати нову Українську армію. Слава Україні!, — додав Карась.загрузка...

Читайте також

Коментарі