Горлівка пережила одну з найважчих ночей - очевидці

«Горлівка пережила одну з найважчих ночей. У квітні в місті спостерігалося затишшя, а зараз, по всій видимості, настає чергова гаряча фаза», - написав сьогодні у своєму ФБ горлівський журналіст Олександр Білінський.

За його словами, ряд житлових масивів без електроенергії, є попадання в житлові будинки, перебиті деякі газопроводи, оскільки від снарядів лежать на одному з селищних ринків.

Горлівчані відзначають, що цей бій був найбільш інтенсивним за весь час так званого "перемир'я" - з середини зими, передає 0624.

Все почалося о 23 годині 28 квітня. Через місто на північний захід проїхала коллони важкого озброєння бойовиків в район автодрому, звідки була проведена серія артилерійських залпів у бік Дзержинська, що знаходиться під контролем українських військових.

Також обстріл з важкого озброєння бойовики вели з центральної частини міста - від оптового ринку (район шахти "Кочегарка") - через весь Центрально-Міський район.

Вибухи були чутні і в районі очисних споруд (північно-західна околиця міста), також жителями було зафіксовано активне використання стрілецької зброї в районі резервного водосховища, розташованого на західній околиці Горлівки.

"Началось с запуска "тяжелых" ракет (возможно ураган) со стороны "авторемзавода"... два часа хлопков и шипения...

Тяжелые артиллерийские залпы были по направлению Дзержинск-Шумы(6-7)-Майорск велись с двух направлений - Ставки-Ртутный... Потом произошло то, что всегда происходит для "раскачивания ситуации" с последующим обвинением киселёвской пропагандой... Со Ставков влупили по направлению Комсомолец-Ртутный, те ответили по направлению Строитель-245 квартал... Это длилось около полутора часов, до начала второго ночи... В некоторых местах города "шум стрелкового боя" имитировался до начала четвертого... Информация по попаданиям с разрушениями есть, по пострадавшим пока нет....."

- деталізує ситуацію ФБ-група Нова Горлівка.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Аналитики спрогнозировали, что станет с курсом доллара к концу лета

Укрепление украинской валюты продолжится и до конца лета доллар может упасть в цене на 1 – 1,5 гривны....