Горлівка пережила одну з найважчих ночей — очевидці

Горлівка пережила одну з найважчих ночей — очевидці

«Горлівка пережила одну з найважчих ночей. У квітні в місті спостерігалося затишшя, а зараз, по всій видимості, настає чергова гаряча фаза», — написав сьогодні у своєму ФБ горлівський журналіст Олександр Білінський.

За його словами, ряд житлових масивів без електроенергії, є попадання в житлові будинки, перебиті деякі газопроводи, оскільки від снарядів лежать на одному з селищних ринків.

Горлівчані відзначають, що цей бій був найбільш інтенсивним за весь час так званого «перемир’я» — з середини зими, передає 0624.

Все почалося о 23 годині 28 квітня. Через місто на північний захід проїхала коллони важкого озброєння бойовиків в район автодрому, звідки була проведена серія артилерійських залпів у бік Дзержинська, що знаходиться під контролем українських військових.

Також обстріл з важкого озброєння бойовики вели з центральної частини міста — від оптового ринку (район шахти «Кочегарка») — через весь Центрально-Міський район.

Вибухи були чутні і в районі очисних споруд (північно-західна околиця міста), також жителями було зафіксовано активне використання стрілецької зброї в районі резервного водосховища, розташованого на західній околиці Горлівки.

«Началось с запуска «тяжелых» ракет (возможно ураган) со стороны «авторемзавода»… два часа хлопков и шипения…

Тяжелые артиллерийские залпы были по направлению Дзержинск-Шумы(6-7)-Майорск велись с двух направлений — Ставки-Ртутный…
Потом произошло то, что всегда происходит для «раскачивания ситуации» с последующим обвинением киселёвской пропагандой…
Со Ставков влупили по направлению Комсомолец-Ртутный, те ответили по направлению Строитель-245 квартал…
Это длилось около полутора часов, до начала второго ночи…
В некоторых местах города «шум стрелкового боя» имитировался до начала четвертого…
Информация по попаданиям с разрушениями есть, по пострадавшим пока нет…..»

— деталізує ситуацію ФБ-група Нова Горлівка.загрузка...

Читайте також