Біля посольства Російської Федерації в Мінську затримано громадських активісток, які проводили перформанс проти мотопробігу «Нічних вовків».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Акцію знімали незалежні журналісти. У них міліціонери переписали паспортні дані, а потім відпустили. Активісток затримали і повезли на автотранспорті МВС у невідомому напрямку. На даний момент їх телефони недоступні. Причини затримання та місцезнаходження дівчат з’ясовуються.

Вони принесли під посольство так звані косметички для «Нічних вовків»: там були помади, кілька упаковок тіней для очей, пилка для нігтів, мереживні кофтинки та жіноче взуття.

«Суть перформансу в тому, що нібито ми знайшли ці речі на Кургані Слави після того, як його відвідали «Нічні вовки». Звичайно, це метафорично. Сенс в тому, що ми проти мотопробігу і хочемо, щоб «Нічні вовки» виїхали з нашої землі разом зі своїми косметичками «, -пояснив одна з учасниць акції, яка залишилася на волі.

Як повідомлялось, путінських улюбленців байкерів «Нічні вовки» з особливою пристрастю оглядали на кордоні Польщі. Один із них прокоментував це так: «обшукували досконально, кожен носок і косметичку, всі особисті речі, все робили жорстко, хоча і в рамках закону».загрузка...

Читайте також

Коментарі