Аронець: Нардепи із закритими очима шукають корупцію в уряді

Про це повідомив у Фейсбуці депутат Київоблради Олександр Аронець.

"Оскільки сьогодні багато ЗМІ або проігнорували, або ж недостатньо висвітили інформацію про хід засідання парламентської робочої групи, що вивчає інформацію про корупцію в уряді, я на правах очевидця поінформую суспільство про побачене. Тим паче, що в мене склалось сьогодні враження, що те, чого ми боялись - що тему заговорять, злиють, замнуть - починає справджуватись. І ось чому", - написав він. Цитуємо його повідомлення.

Публічність.

Члени парламентської робочої групи, яка вивчає оприлюднену інформацію про багатомільярдну корупцію в уряді Яценюка, більшістю голосів, заборонили журналістам перебувати на засіданні, попри наполягання голови робочої групи свободівця Олега Осуховського, який хотів забезпечити проведення прямої трансляції засідання. Оскільки основним завданням робочої групи є перевірка вказаних фактів і доведення правдивої інформації до суспільства, то заборона журналістам перебувати на засіданні можна розцінювати як крок назад - фактично повернення до часів Януковича, коли опублічення інформації чи не найбільше боялися представники режиму. Тепер же цьому сприяють депутати від демократичних партій, оскільки не хочуть публічності, нібито заявляючи, що є якась таємниця. Однак, за словами Осуховського, жодної таємної інформації, або такої, що не можна розголошувати на засіданні не було.

Інструменти перевірки.

Парламентська робоча група сьогодні на своєму засіданні заслухала доповіді представників Держфінінспекції, представників підприємств та екс-голову Держфінінспекції Миколу Гордієнка. Однак на засідання не з’явився уповноважений представник Генпрокуратури, натомість з відомства надіслали листа, де оголосили недоцільність своєї участі у засіданнях робочої групи. Окрім того, що це є відвертий саботаж, кожен з представників держфінінспекції доповів, що не має право розголошувати деталі, оскільки це їм заборонила робити Генпрокуратура. Таким чином, якщо Генпрокуратура й надалі ігноруватиме засідання робочої групи, ми вже можемо передбачити, що ніяких результатів роботи не буде! Бо робоча група не має жодної юридичної можливості витребувати в прокуратури документи. Сподіваюсь, що надалі представники Генпрокуратури будуть з’являтись на засіданнях і будуть повідомляти всю необхідну інформацію представникам робочої групи? Інакше чутки про те, що комусь у верхах вже занесли 30 млн.$ за те, щоб тему замнути - покажуться вже не такими і чутками.

Проміжні результати роботи групи за сьогоднішній день.

В "Укртрансгазі", окрім озвучених Гордієнком порушень на 219 мільйонів, додатково виявлено зловживань ще на 151 мільйон гривень, а загалом - на 370 мільйонів. Також вдалося з'ясувати, що в "Укргазвидобуванні" зафіксовано збитки на суму 358 мільйонів гривень, які підтверджено і Гордієнком, і Держфінінспекцією.

"На завтра на 10.00 робоча група анонсувала заслуховування звітів від підприємств транспортної галузі і галузі зв’язку - судячи з усього буде більше цікавї інформації, а також фактів. Запрошую журналістів, які хочуть почути правду. 10.00 вул. Садова, 3а, 330 каб", - резюмував він.

Рекомендуємо прочитати

Решил "воспитать": отец выкинул котенка через окно на глазах у дочери

В Одессе мужчина выкинул через окно маленького котенка своей дочери....

Це може бути цікавим

Мешканцям будинків для літніх людей забезпечили доступ до питної води

На 100% реалізовано проекти із заміни посуду та забезпечення цілодобового вільного доступу до питної води в будинках для літніх людей Київської області591 підопічни....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

До дня хрещення Київської Русі-України повністю реставровано пам’ятник князю Володимиру

У результаті неодноразових актів вандалізму, які зазнавав монумент князю Володимиру Святославовичу, минулого року було пошкоджено антикорозійне покриття пам’ят....