Російські безхатченки масово їдуть у Крим

Російські безхатченки масово їдуть у Крим

В Алушту вторглися бездомні чоловічки, пише Gazeta.ua з посиланням на «Новую газету».

«Проблема дуже серйозна. Сюди потягнулися люди без певного місця проживання з інших регіонів», — б’є на сполох голова міськради Галина Огнєва. Влада вважає, що під загрозою епідемічна обстановка і громадський порядок.

Місцевий головлікар Іван Новицький зазначає, що бездомні гості — в основному нещасливці з південного сходу України. Але є відомості, що в Крим за кращим життям кинулися і російські, материкові бродяги.

«Їдуть-їдуть! Регулярно в Краснодарський край їхали, а раз Крим тепер наш, то й до Криму як-небудь доберуться. Теплий край, спи де хочеш. Соціальні служби, особливо державні, про це можуть не знати, бо тісно з підопічними не спілкуються. От у нас буквально днями виїхав до Сочі хлопець, років 60. Їздить туди щорічно. Збирає на пляжі, що відпочиваючі забувають. А там і мобілки, і колечка навіть. І збуває їх кудись, я так розумію. Тим і живе. Зруйнована душа у людини. Хвалиться, що навіть любов якась йому перепадає», — розповів соціальний працівник при храмі Вознесіння на Гороховому полі Олександр Древицький.

Нагадаємо, що 16 березня 2014 року в окупованому Криму було проведено «референдум» про від’єднання від України і 18 березня Крим з ініціативи російського президента Володимира Путіна було включено до складу Російської Федерації. Ані «референдум», ані «приєднання» Криму до Росії в світі не були визнані (за винятком декількох країн, залежних від Росії, наприклад, Науру).загрузка...

Читайте також

Коментарі