Постійний учасник KyivHalfMarathon: Зважитися бігти напівмарафон – це вже досягнення

26 квітня відбувся V Київський міжнародний напівмарафон-2015, який став в цей день головною спортивною подією для обговорення українських ЗМІ. Соцпортал розпитав постійних учасників забігу -працівників Промислово-будівельної групи «Ковальська» – команду з 12 чоловік, як для них пройшов цьогорічний напівмарафон.

Шестеро з них стартували на дистанцію 21,0975 км. Про складність маршруту, психологічну витримку, спекотне сонце та жорсткий асфальт можуть говорити лише ті, хто відчув це власними ногами.

 «Зважитися бігти напівмарафон – це вже досягнення. Можна бути у відмінній фізичній формі, мати багаторічний спортивний досвід, але не завжди вдається передбачити поведінку свого організму, коли йдеш на власний рекорд. Мені не вистачило і другого дихання. В організмі, через надмірне зневоднення, спрацював механізм самозахисту і я був змушений зійти з дистанції на 18 кілометрі. Таке трапляється. А що до нашої команди – усі молодці. Наші хлопці успішно дійшли до фінішу», – так прокоментував змагання Сергій Пилипенко, Генеральний директор ПБГ «Ковальська», постійний учасник KyivHalfMarathon у забігу на 21,0975 км).

Здолати відстань 21,0975 км вдалося п’ятьом працівникам Групи «Ковальська», серед яких Іван Ніжнік, Володимир Клюско, Ростислав Рубан, Дмитро Хоменко та Роман Томс.

  1. Іван Ніжнік (№1867) –  результат 01:35:45
  2. Володимир Клюско (№4064) – результат 01:40:53
  3. Ростислав Рубан (№ 4090) – результат 01:41:22
  4. Дмитро Хоменко (№1787) – результат 01:43:03
  5. Роман Томс (№330) – результат 01:55:42

У забігу на 10 км успішно дістався фінішу Ігор Суботенко (№ 5878) із результатом 00:53:30.

На фініш 5 км прийшли Дмитро Мельник (№7142) та Володимир Козлов (№6524) з результатами 00:23:02 і 00:24:42 відповідно.

Команда благодійного забігу на 2 км була представлена прекрасною   половиною – дівчатами ПБГ «Ковальська», серед яких: Тетяна Ларіонова, Вікторія Герасименко і Юлія Турко.

Усіх учасників команди було нагороджено цінними і практичними призами – спортивним одягом та реквізитом.

«По своїй суті, біг є найдоступнішим видом спорту, яким можна займатися у будь-якому віці. Для цього не потрібно спеціально обладнаних майданчиків, комплексів, та дорогого спортивного одягу. Достатньо пари кросівок і бажання займатися спортом. Я пишаюся тим, що все більше працівників нашої Групи роблять вибір на користь здорового способу життя. Вірю, що це надовго, адже попереду ще багато цікавих спортивних заходів», – додав Сергій Пилипенко.

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, коли завершать ремонт станції "Лівобережна"

Ремонт столичної станції метро "Лівобережна" мають завершити до 5 травня....

Це може бути цікавим

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....