У Києві зняли соціальну рекламу до Дня Перемоги для ветеранів та їхніх онуків

На замовлення групи «Інформаційний спротив», за сприяння Національної гвардії України і Національного військово-історичного музею України, креативне агентство TABASCO створило пакет соціальних роликів в рамках інформкампанії до 9 травня.

За словами народного депутата України та координатора групи «ІС» Дмитра Тимчука «цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги, ветеранів та нагород Другої світової війни. Соціальні рекламні ролики розповідають історію двох поколінь, які знаходять спільну мову, незважаючи на бурхливий конфлікт. У центрі оповідання - ветерани, яким дзвонять їхні онуки, солдат української армії та медсестра з військового госпіталю. Ці діалоги набагато краще, ніж політична риторика, кажуть про справжнє ставлення сучасних «бандерівців», як іменує нас російська пропаганда, до пам'яті наших дідів, які зупинили фашизм. Їх подвиг ми цінуємо і ніколи не забудемо».

https://youtu.be/c3EgHMTDtng

«Ми звертаємося до Міністерства інформаційної політики з проханням організувати широке поширення цих роликів і розраховуємо на підтримку. Ми вдячні тим українським телеканалам, які вже погодилися їх продемонструвати. Це дійсно важливо для країни», - підкреслив Дмитро Тимчук.

Виробництвом роликів і організацією зйомок займався провідний продакшн України - Limelite Studio, який виділив для проекту колосальний ресурс.

Незважаючи на жорсткий графік, у проекті погодився брати участь і приділив йому максимум уваги режисер міжнародного рівня - Елі Свердлов (Ізраїль). "За довгі роки роботи я багато разів співпрацював з Україною і відчуваю сильну зв'язок з її людьми. Українці весь час знаходяться в пошуку справедливості. Наші фільми розповідають про різних поколіннях і їх боротьбі за свободу, яка передається від батьків до дітей, від дідів до онуків. Як ізраїльтянин, я дуже добре розумію і цю та історію, і цю пристрасть ».

Партнером Елі Свердлова на проекті став першокласний український оператор Дмитро Яшенков.

Ні секунди не вагаючись, підтвердили свою участь у зйомках справжні зірки вітчизняного кіно. Роль діда-льотчика виконує легендарний актор, народний артист України Володимир Дмитрович Талашко («В бій ідуть одні старики», «Капітан Немо» і багато інших кінофільми). Роль бабусі-ветерана зіграла заслужена артистка України Ніна Василівна Антонова. Образи молодих героїв втілили найталановитіші молоді артисти - Ярослав Кучеренко та Тетяна Храпач.

Креативний директор TABASCO Олександр Смирнов: «По-англійськи «соціальна реклама» звучить як «public awareness» (дослівно - інформування громадськості). Цей термін більш точно передає те, чим повинні займатися соціальні комунікації, а саме формувати в суспільстві знання того, що добре, а що - погано. Поздоровляти ветеранів з їх святом - добре, зберігати сімейні традиції - добре. Знаходити слова, які допомагають двом абсолютно різним поколінням українців зрозуміти один одного і стояти за майбутнє єдиної України разом - не тільки добре, але й необхідно».

Даний проект реалізований без фінансування з держбюджету. TABASCO і Limelite Studio - українські компанії, які забезпечили весь процес за свій рахунок.

Генеральний продюсер Limelite Studio Володимир Яценко: «Комерційна вартість цієї рекламної кампанії - 2-2.5 мільйонів гривень, не рахуючи гонорарів зірок. 2 знімальних дні, 4 локації, кіношний грим тощо. Однак зараз не час виставляти державі рахунки. Я радий, що в нашій країні стільки патріотів, готових робити все, щоб Україна перемогла. Вся група відмовилася від оплати праці, ми понесли тільки прямі витрати».

На знімальному майданчику проекту була особлива атмосфера, тому що, незважаючи на простоту подій в кадрі, комок до горла підбирався не раз. Якнайкраще підходять проекту «фірмові» слова Володимира Талашко - «Будемо Жити!».

Рекомендуємо прочитати

Солнцезащитный крем на основе ДНК научили эволюционировать

Ультрафиолетовое излучение считается одним из основных факторов риска меланомы — наиболее агрессивной формы рака кожи....

Це може бути цікавим

В Днепре взорвался автомобиль с девушкой в салоне

В Днепре взорвался автомобиль с девушкой в салоне, сообщает dtp....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Днепре взорвалась машина с водителем

Сегодня утром в Днепре взорвался автомобиль Opel Astra....