Керівник київського відділення «Нічних вовків» розповів як став терористом «ДНР»

Керівник київського відділення «Нічних вовків» розповів як став терористом «ДНР»

У Донецьку президент київського відділення пропутінського мотоклубу «Нічні вовки» Олексій Верещагін розповів кореспонденту місцевого сепаратистського «державного медіа-холдингу» про те, як він став терористом  «ДНР».

Про це повідомили підконтрольні терористам медіа.

 — Моя сім’я вже кілька поколінь живе в Києві, я сам народився і виріс там. Чотири роки тому купив підприємство з переробки соняшникової олії в Харкові і переїхав жити туди. Після так званої перемоги «майдану»  я відразу приєднався до опору, — розповів терорист.

За його словами «першого березня була зачистка Харківської обласної адміністрації від Правого сектора, 6 квітня ми разом з Донецьком і Луганськом, секунда в секунду, почали повстання проти хунти».

 — Але на Харків були кинуті дуже великі сили, і визвольний рух був придушений. Відбувалися масові арешти, в загальній складності до СІЗО потрапило більше тисячі чоловік відразу. Оскільки я був проти фашистських методів і організованого хунтою геноциду населення, період з 7 травня по 9 вересня провів у в’язниці під слідством СБУ. Після перших Мінських угод, 9 вересня, мене звільнили і привезли до Донецька, — сказав терорист.

При цьому він подякував президенту мотоклубу «Нічні вовки» Олександру «Хірургу» за звільнення. Останній, як відомо, уродженець України. Брав активну участь в окупації Криму.загрузка...

Читайте також