Правий Сектор розкритикував уряд за співпрацю з Китаєм

Правий Сектор звернувся до української влади зі зверненням щодо неприпустимості зради національних  інтересів.

Про це повідомила прес-служба партії.

Віце-прем’єр-міністру України – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубку Геннадію Григоровичу

Прем’єр-міністру України Яценюку Арсенію Петровичу

Голові Верховної Ради України Гройсману Володимиру Борисовичу

Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу

від Політичної партії “Правий сектор”

 Відкрите звернення щодо неприпустимості зради національних економічних інтересів

 Шановні Петро Олексійович, Володимир Борисович, Арсеній Петрович та Геннадій Григорович,

26 березня 2015 року прес-служба Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України поширила інформацію про підписання Меморандуму з китайською Компанією CITIC Construction Co., Ltd. У повідомленні зазначається, що Меморандум передбачає отримання Україною позики від кредитних установ та організацій Китаю на загальну суму 15 млрд. доларів США, а Компанія CITIC розглядатиметься як генеральний підрядник. Крім того, в повідомленні зазначається, що подібний проект із будівництва соціального житла Компанія CITIC вже реалізувала в Анголі.

Партія “Правий сектор” вважає такі домовленності зрадою національних економічних інтересів України. Бо позичити 15 млрд. дол. для того, щоб: розрахуватися за китайські будівельні матеріали та робочу силу; за рахунок дешевих кредитів відібрати ринок у українських компаній; збудувати в борг об’єкти, що не продукують валютної виручки; думати, де взяти валюту для повернення боргу китайським кредиторам – що це, як не зрада національних економічних інтересів?

За оцінкою Економічної референтури “Правого сектору”, реалізація Меморандуму в середньостроковій перспективі може призвести до знищення української будівельної галузі та галузі виробництва будівельних матеріалів, що потягне за собою закриття близько 1 млн. робочих місць.

Хочемо нагадати, що на відміну від Анголи, Україна має розвинену будівельну галузь, виробництво будівельних матеріалів, необхідний кадровий та науковий потенціал, для того, щоб самостійно задовольняти потреби українського ринку нерухомості.

“Правий сектор” закликає Президента України, Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України зупинити будь-які подальші кроки по імплементації положень Меморандуму.

Натомість, “Правий сектор” готовий запропонувати Уряду альтернативну модель стимулювання будівельної галузі, що буде базуватися на національних економічних інтересах та захищати українських виробників.

Ми попереджаємо, що “Правий сектор” готовий застосувати весь свій досвід для того, щоб захистити українських будівельників та виробників будівельних матеріалів і притягнути до відповідальності особливо активних лобістів даної афери.

Політична партія “Правий сектор”

Рекомендуємо прочитати

На Троещине 15-летнюю девочку шесть дней держали в сексуальном рабстве

В Киеве патрульные спасли девочку из квартиры, где над ней издевались трое взрослых....

Це може бути цікавим

Бывший разведчик усторил стрельбу в Киеве

Задержанный пьяный мужчина Александр Конотопенко, который устроил стрельбу в Киеве на улице Тимошенко, 7, не является сотрудником Главного управления разведки МО....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Росія спростила українцям отримання громадянства

Держдума РФ прийняла закон з питань громадянства, яким передбачене, зокрема, спрощене отримання громадянства для українців, які відмовилися від свого паспорта....