Відеоконференція Тристоронньої контактної групи з «ДНР» та «ЛНР» відбудеться 29 квітня

Відеоконференція Тристоронньої контактної групи з «ДНР» та «ЛНР» відбудеться 29 квітня

Скайп-конференція з представниками так званих ДНР і ЛНР відбудеться 29 квітня, повідомила прес-секретар представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми Дарія Оліфер.

«Вчора, 24 квітня, відбулася робоча зустріч учасників Тристоронньої контактної групи — Хайді Тальявіні, Леоніда Кучми, Михайла Зурабова. Під час розмови йшлося про підготовку до найближчої скайп-конференції з представниками так званих ДНР і ЛНР. Ця відеоконференція відбудеться 29 квітня», написала вона у Facebook.

За її словами, мова піде про весь спектр мінських домовленостей. У пріоритеті — дотримання режиму припинення вогню, відведення важких видів знарядь, моніторинг та підтвердження цього відводу представниками місії ОБСЄ, звільнення незаконно утримуваних осіб.

Також будуть говорити про доставку української гуманітарної допомоги в Донецьк і Луганськ і запуску роботи підгруп в рамках Тристоронньої контактної групи.

Нагадаємо, раніше ватажок бойовиків ДНР Олександр Захарчеко заявив, що бойовики не відвели все важке озброєння від лінії розмежування, про що заявляли раніше.загрузка...

Читайте також

Коментарі