Маріупольський "Рошен" тепер працюватиме в Вінниці

Фабрика ліквідована через повної заборони ввезення продукції до Росії, потужності з Маріуполя перевезені в Вінніцу.Об це розповіла керівник по зв'язках з громадськістю та комунікацій компанії Інна Петренко, повідомляє "Укрінформ".

«Ще з лютого 2014 повністю припинена виробнича діяльність підприємства. Причина - заборона ввезення продукції "Рошен" на територію Російської Федерації. Для оптимізації виробництва і логістичних процесів виробничі потужності Маріуполя були переведені на Вінницьку фабрику. Цей процес був плановим, але прискорився завдяки тому, що обсяг експорту в Росію у нас зменшився і припинився», - зазначила вона.

Нагадаємо, Акціонери Маріупольської кондитерської фабрики «Рошен», що входить до складу корпорації Roshen, виводять свій бізнес з прифронтового Маріуполя.

Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах 20 квітня, йдеться в повідомленні Маріупольської кондфабрики. Наголошується, що ліквідацію підприємства підтримали одноголосно.

Згідно з повідомленням, вартість чистих активів фабрики на кінець 2014 року склала 78198000 гривень, сума зобов'язань - 4597000 гривень, розмір власного капіталу - 78198000 гривень.

Після задоволення вимог кредиторів може залишитися сума 54155000 гривень, яка буде розподілена між акціонерами.

Рекомендуємо прочитати

В Кыргызстане произошел оползень, 24 погибших

В Кыргызстане 24 человека погибли в результате оползня объемом миллион кубометров....

Це може бути цікавим

Украинский политик попал в серьезное ДТП

Экс-министр аграрной политики "свободовец" Игорь Швайка, занимавший этот пост в правительстве Арсения Яценюка, попал в серьезное ДТП....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Деканоидзе: Нужно быть готовыми, что такие проблемы, как в Княжичах, еще будут

Есть проблемы как в Княжичах, и нужно быть готовым к тому, что такие проблемы еще будут, заявила бывший советник министра внутренних дел и экс-глава Нацполиции Украины Хатия Деканоидзе в интервью "Апострофу"....