Маріупольський "Рошен" тепер працюватиме в Вінниці

Фабрика ліквідована через повної заборони ввезення продукції до Росії, потужності з Маріуполя перевезені в Вінніцу.Об це розповіла керівник по зв'язках з громадськістю та комунікацій компанії Інна Петренко, повідомляє "Укрінформ".

«Ще з лютого 2014 повністю припинена виробнича діяльність підприємства. Причина - заборона ввезення продукції "Рошен" на територію Російської Федерації. Для оптимізації виробництва і логістичних процесів виробничі потужності Маріуполя були переведені на Вінницьку фабрику. Цей процес був плановим, але прискорився завдяки тому, що обсяг експорту в Росію у нас зменшився і припинився», - зазначила вона.

Нагадаємо, Акціонери Маріупольської кондитерської фабрики «Рошен», що входить до складу корпорації Roshen, виводять свій бізнес з прифронтового Маріуполя.

Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах 20 квітня, йдеться в повідомленні Маріупольської кондфабрики. Наголошується, що ліквідацію підприємства підтримали одноголосно.

Згідно з повідомленням, вартість чистих активів фабрики на кінець 2014 року склала 78198000 гривень, сума зобов'язань - 4597000 гривень, розмір власного капіталу - 78198000 гривень.

Після задоволення вимог кредиторів може залишитися сума 54155000 гривень, яка буде розподілена між акціонерами.

Рекомендуємо прочитати

Французский исполнитель снял клип в Украине

По сюжету клипа, девушка путает клубную и реальную жизнь во время прогулки по ночному городу....

Це може бути цікавим

Приватбанк розширив функції Приват24

Приватбанк запустив в Україні технологію миттєвої безконтактної оплати комунальних платежів за допомогою QR-кодів і мобільного додатку Privat24....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть