Фабрика ліквідована через повної заборони ввезення продукції до Росії, потужності з Маріуполя перевезені в Вінніцу.Об це розповіла керівник по зв’язках з громадськістю та комунікацій компанії Інна Петренко, повідомляє «Укрінформ».

«Ще з лютого 2014 повністю припинена виробнича діяльність підприємства. Причина — заборона ввезення продукції «Рошен» на територію Російської Федерації. Для оптимізації виробництва і логістичних процесів виробничі потужності Маріуполя були переведені на Вінницьку фабрику. Цей процес був плановим, але прискорився завдяки тому, що обсяг експорту в Росію у нас зменшився і припинився», — зазначила вона.

Нагадаємо, Акціонери Маріупольської кондитерської фабрики «Рошен», що входить до складу корпорації Roshen, виводять свій бізнес з прифронтового Маріуполя.

Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах 20 квітня, йдеться в повідомленні Маріупольської кондфабрики. Наголошується, що ліквідацію підприємства підтримали одноголосно.

Згідно з повідомленням, вартість чистих активів фабрики на кінець 2014 року склала 78198000 гривень, сума зобов’язань — 4597000 гривень, розмір власного капіталу — 78198000 гривень.

Після задоволення вимог кредиторів може залишитися сума 54155000 гривень, яка буде розподілена між акціонерами.загрузка...

Читайте також

Коментарі