СБУ має докази причетності 47 громадян Росії до «ДНР/ЛНР» — Лубківський

СБУ має докази причетності 47 громадян Росії до «ДНР/ЛНР» — Лубківський

Служба безпеки України має докази причетності 47 громадян Росії до воєнізованих формуванням так званих Донецької та Луганської «народним республікам».

Про це на брифінгу заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає РБК-Україна.

«Слідчими повідомлено про підозру 1 тис. 383 особам, з яких були арештовані 873 людини. Слідчі отримали докази 47 участі громадян Російської Федерації у воєнізованих формувань на боці терористичних організацій ДНР і ЛНР в збройному опорі законної влади і вбивствах наших громадян», — заявив Лубківський.

Разом з тим Лубківський зазначив, що встановлені численні факти фінансування Росією бандитських груп і терористів, надання їм матеріальної допомоги.

«12 обвинувальних актів щодо росіян направлені в суди, 6 громадян РФ вже арештовані, два з них за шпигунство«,- зазначив Лубківський.

«Слідчим головного слідчого управління та регіональних органів СБУ з лютого 2014 р. було зареєстровано, розслідувалася і розслідується на даний час 4 тис. 382 кримінальні провадження щодо злочинів проти основ національної безпеки і оборони України«,- додав радник голови СБУ.загрузка...

Читайте також

Коментарі