Кличко «вибив» у Польщі фінансову допомогу

Кличко «вибив» у Польщі фінансову допомогу

Поляки обіцяють Україні допомогти у проведенні реформи з децентралізації влади, зокрема фінансової. Але головне залежить від нас — ефективної щоденної праці в кожному місті і районі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради.

«Вчора я був на  Європейському економічному  конгресі у Польщі, де представники багатьох країн обговорювали економічні проблеми, ефективні моделі розвитку. Знаєте, я пам’ятаю Польщу 90-х, багато разів там бував… Зараз це абсолютно інша країна, де відбулися швидкі, хай і непопулярні реформи. Але вони дали ефект! — наголосив Віталій Кличко. — Спілкувався з Бальцеровичем. Як він зазначив, дуже важливою була реформа з децентралізації влади, зокрема фінансової. Це стосується і Києва, де велика частина податків вилучається у державний бюджет, і нам потрібно більше самостійності у цьому напрямку. Поляки сьогодні обіцяють нам допомогти в здійсненні такої реформи — юридично, досвідом. Але ж головне залежить від нас. Щоденної праці і конкретних кроків. В країні, місті, кожному районі», — зазначив мер Києва.

Київський міський голова підкреслив, що буде вимогливо ставитися до роботи і очільників районів, і депутатів, і кожного чиновника. «Часу на розкачку в нас немає. Хто не працюватиме — звільнить місце», — відзначив Віталій Кличко.загрузка...

Читайте також

Коментарі