Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 21 квітня починає виплати вкладникам банку «Надра» за договорами, термін дії яких закінчився до 6 лютого 2015 року, коли в банк була введена тимчасова адміністрація, і за поточними та картковими рахунками.

Про це повідомляє прес-служба фонду.

Як вказано, зареєстровані в Києві, Київській та Львівській областях вкладники можуть отримати кошти в Укргазбанку, в Івано-Франківській, Рівненській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях — в Укрсоцбанку.

Виплати нерезидентам, а також жителям Вінницької, Житомирської, Тернопільської та Херсонської областей буде здійснювати ПриватБанк, Запорізькій — банк «Кредит-Дніпро», Закарпатській, Миколаївській, Сумській, Донецької, Луганської областей, а також Криму та Севастополя — ПУМБ.

Вкладники, що вказали місце реєстрації проживання за паспортом у Волинській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій або Черкаській областях можуть отримати свої кошти в банку «Михайлівський», у Полтавській — в Діамантбанку, в Одеській — в банку «Восток».загрузка...

Читайте також