Семен Семенченко не вірить у демілітаризацію Широкиного

Семен Семенченко не вірить у демілітаризацію Широкиного

Нардеп Семен Семенченко сумнівається у можливості демілітаризації Широкиного, на яку натякають донецькі терористи.

Про це він написав на cвоїй сторінці у Facebook.

 — Широкіно. Демілітаризація. Якщо коротко та доступно, то ситуація виглядає так: «Азов» і «Донбас» знаходяться на одній висоті. Окупанти на інший. У разі відводу військ нічого не завадить окупантам зайняти висоту залишену нами. Свою вони не залишать — зараз на східній околиці Широкіно активно заливаються бетоном російські оборонні споруди. З військової точки зору — повна нісенітниця. Очікувати від окупантів виконання будь-яких угод — смішно, — розповів він.

За його словами фракцію «Самопомочі», до якої належить сам Семенченко турбує перебування російських офіцерів на окупованому Донбасі.

 — Сьогодні винесемо на розгляд фракції «Самопоміч» питання: на якій підставі планується легальне перебування російських офіцерів для роботи на моніторингових пунктах, що це за чудовий «Спільний центр по контролю» спільно з агресором, а найголовніше — стан нашої оборони, озброєння та матеріально — технічного забезпечення наших передових частин. У всіх цих питаннях потрібно негайно навести порядок. Верховна Рада повинна усвідомити себе не тільки вищим законодавчим але і вищим контролюючим органом у державі. Під час реальної війни за незалежність продовження тактики страуса може мати тяжкі наслідки для України, — додав він.

Нагадаємо, що раніше представник луганських терористів також поставив під сумнів можливість демілітаризації Широкиного.загрузка...

Читайте також