На Київщині розслідують всі факти земельної корупції - Держгеокадастр

В Держгеокадастрі створено робочу групу для перевірки інформації щодо випадків корупції в земельній сфері, про які повідомляють громадські активісти.

Про це повідомив Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк в ході дискусійної панелі «СТОП Корупції в Київській області – від слів до дій», яка відбулася в «Українському домі» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри та першого заступника голови Київської ОДА Лева Парцхаладзе.

«Боротьба з корупцією, на мою думку, - це наріжний камінь розбудови нашої держави на європейських засадах, – зазначив у виступі Максим Мартинюк. – І здолати її можна  лише системною та копіткою щоденною працею».

Мета керівництва Держгеокадастру – зробити процес видачі документів на землю максимально прозорим та відкритим, щоб громадяни могли отримати всі послуги без  зволікань та без хабарів. Тому  представники відомства готові оперативно реагувати на сигнали від громадян та організацій щодо неправомірних дій чиновників.

Зокрема, Максим Мартинюк інформував учасників круглого столу про рішення керівництва новоствореного Держгеокадастру щодо зміни всіх без винятку керівників районних управлінь землевпорядної служби столичної області. Наступним кроком буде тотальне оновлення керівництва у всіх територіальних органах колишнього Держземагентства – загалом 557 вакансій. Посадовці будуть призначатися виключно за результатами відкритих та прозорих конкурсів.

Ще одним елементом боротьби з корупцією стане підвищення рівня сервісів з надання послуг громадянам. «Переконаний, досить швидко ситуація зміниться на краще. Це засвідчує мій особистий досвід проведення змін у Державній  архітектурно-будівельній інспекції, де ми багато аналогічних проблем успішно вирішили, обравши пріоритетом тотальне спрощення системи надання державних послуг», – наголосив Максим Мартинюк.

Рекомендуємо прочитати

Оккупанты разместили десятки новейших танков на границе с Украиной

Запись этого, сделанная журналистами Reuters, появилась в сети Youtube....

Це може бути цікавим

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Мешканці Балаклії починають повертатися до свої помешкань

Військові склади у Балаклії більше не горять, пожежу ліквідували....