На Київщині розслідують всі факти земельної корупції - Держгеокадастр

В Держгеокадастрі створено робочу групу для перевірки інформації щодо випадків корупції в земельній сфері, про які повідомляють громадські активісти.

Про це повідомив Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк в ході дискусійної панелі «СТОП Корупції в Київській області – від слів до дій», яка відбулася в «Українському домі» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри та першого заступника голови Київської ОДА Лева Парцхаладзе.

«Боротьба з корупцією, на мою думку, - це наріжний камінь розбудови нашої держави на європейських засадах, – зазначив у виступі Максим Мартинюк. – І здолати її можна  лише системною та копіткою щоденною працею».

Мета керівництва Держгеокадастру – зробити процес видачі документів на землю максимально прозорим та відкритим, щоб громадяни могли отримати всі послуги без  зволікань та без хабарів. Тому  представники відомства готові оперативно реагувати на сигнали від громадян та організацій щодо неправомірних дій чиновників.

Зокрема, Максим Мартинюк інформував учасників круглого столу про рішення керівництва новоствореного Держгеокадастру щодо зміни всіх без винятку керівників районних управлінь землевпорядної служби столичної області. Наступним кроком буде тотальне оновлення керівництва у всіх територіальних органах колишнього Держземагентства – загалом 557 вакансій. Посадовці будуть призначатися виключно за результатами відкритих та прозорих конкурсів.

Ще одним елементом боротьби з корупцією стане підвищення рівня сервісів з надання послуг громадянам. «Переконаний, досить швидко ситуація зміниться на краще. Це засвідчує мій особистий досвід проведення змін у Державній  архітектурно-будівельній інспекції, де ми багато аналогічних проблем успішно вирішили, обравши пріоритетом тотальне спрощення системи надання державних послуг», – наголосив Максим Мартинюк.

Рекомендуємо прочитати

У Макрона анонсували телефонні переговори "Нормандської четвірки"

Президент Франції Еммануель Макрон анонсував телефонну розмову 24 липня з лідерами "Нормандської четвірки", щоб обговорити ситуацію на Донбасі....

Це може бути цікавим

Общественную приемную ГПУ пытались захватить по указанию Кремля

С целью дестабилизировать ситуацию в Украине, по указанию Кремля, была совершена попытка захвата общественной приемной Генеральной прокуратуры Украины....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Скончался именитый украинский ученый

На 92-м году ушел из жизни ученый, академик НАН Украины Константин Сытник....